У Києві діють аварійні відключення світлаУ Києві ввели екстрені відключення світла
За командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Киян просять ощадливо використовувати електроенергію.
Столиця України частково знеструмлена. Діють аварійні відключення, повідомив місцевий оператор електромереж ДТЕК вранці в четвер, 25 червня.
"Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Просимо ощадливо використовувати електроенергію. Це допоможе зберегти енергосистему", – йдеться в повідомленні.
Водночас на сайті компанії не вказується, що відключення діють лише на лівому березі, а отже знеструмленні можуть бути і на правому березі.
При цьому енергетики наразі не інформують, що саме стало причиною відключень в толиці.
Нагадаємо, 22 червня відразу кілька районів Києва залишилися без світла, переважно на лівобережжі.
Раніше тало відомо, що в п’яти регіонах України сталися нові знеструмлення через російські удари по об’єктам цивільної енергетичної інфраструктури.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp



