ЗСУ за добу знешкодили 1270 окупантів і 67 артсистем ворогаГенштаб підрахував нові втрати РФ
Генштаб ЗСУ повідомив, що за добу 25 червня 2026 року було ліквідовано 1270 російських окупантів і 67 артилерійських систем. Загальні втрати російської армії з 24 лютого 2022 року склали приблизно 1 397 060 осіб. Також було зруйновано близько 372 тис. БПЛА, 111 тис. одиниць автомобільної техніки та 44 тис. артилерійських систем.
Загальні бойові втрати росіян 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали близько 1 397 060 осіб.
Сили оборони за минулу добу відмінусували ще 1270 російських окупантів та 67 артилерійських систем ворога. Про це 25 червня повідомив Генштаб ЗСУ.
Загальні бойові втрати росіян 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали близько 1 397 060 осіб.
Всього з початку війни ліквідовано:
- танків - 12 057 (+1) од;
- бойових броньованих машин - 24 818 (+2) од;
- артилерійських систем - 44 731 (+67) од;
- РСЗВ - 1 893 (+4) од;
- засобів ППО - 1 443 (+3) од;
- наземних робототехнічних комплексів - 1 728 (+2) од;
- БПЛА оперативно–тактичного рівня - 371 882 (+1 994) од;
- автомобільної техніки та автоцистерн - 111 707 (+450) од;
- спеціальної техніки - 4 339 (+6) од.
Нагадаємо, добою раніше ЗСУ вбили та поранили 1 260 російських окупантів, загальні втрати ворога у війні склали 1 395 790 осіб.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp











