Deutsche Bahn пропонує пасажирам повернення квитків, щоб не їхати у спеку
Німецька залізниця Deutsche Bahn оголосила, що пасажири з квитками на найближчі дні можуть здати їх без втрати коштів, щоб не їхати у спеку.
Про це повідомляє Spiegel, пише "Європейська правда".
Deutsche Bahn у зв’язку з екстремальною спекою вперше запроваджує можливість відмови від придбаного квитка без втрати коштів.
"Будь-хто, хто не хоче подорожувати за цих екстремальних погодних умов, може отримати свої гроші назад", – зазначили в оголошенні.
Пропозиція повернення квитків стосується тих, що були придбані на потяги далекого прямування до 23 червня на дати до 30 червня включно.
Найближчі дві доби спека у Німеччині може встановити нові рекорди – місцями на південному заході очікується понад 39°C. Червневим рекордом для країни залишається показник, зафіксований 30 червня 2019 році у землі Саксонія-Ангальт – 39,6°C.
На більшій території країни спека буде менш екстремальною, з 34-37°C. Лише на півночі очікуються більш комфортні 27 to 33°C.
Як відомо, від екстремальної спеки останній тиждень потерпає уся Західна Європа.
У Франції температури два дні поспіль оновлюють національні рекорди за увесь час спостережень, подекуди максимальні показники вдень наближалися до 45°C.
У Британії червнева спека побила температурний рекорд 1976 року.
В Іспанії понеділок і вівторок стали найспекотнішими днями червня за всю історію спостережень на материковій частині країни.




