Росіяни обстріляли лікарню у ХерсоніРосіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих
Через російський удар постраждали пʼятеро співробітників медичного закладу. Попередньо, вони отримали мінно-вибухові травми.
Війська РФ вранці атакували з безпілотника лікарню у Херсоні, постраждали пʼятеро співробітників. Про це 25 червня повідомила Херсонська ОВА.
Зазначається, що через російський удар постраждали пʼятеро співробітників медичного закладу. Попередньо, вони отримали мінно-вибухові травми.
Також до лікарні доправили жінку, яка напередодні вдень постраждала через атаку російського "шахеда" у Центральному районі Херсона. За даними ОВА, 62-річна жінка отримала контузію, вибухову та закриту черепно-мозкову травми. Її стан - середнього ступеня тяжкості.
Нагадаємо, війська РФ зранку 25 червня вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі.
Також повідомлялося, що у Сумах від атаки БПЛА постраждала дитина.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp








