Знищений енергетичний об'єкт (архівне фото)Під ударами енергетика п’яти областей - Укренергj
Зараз енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене росіянами обладнання.
Зранку в четвер в п’яти регіонах України сталися нові знетрумлення через російські удари по об’єктам цивільної енергетичної інфраструктури. Про це повідомило Укренерго 25 червня.
Внаслідок ворожих ударів на ранок є нові знеструмлення у Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже виконуються аварійно-відновлювальні роботи, – йдеться в повідомленні.
Разом з тим споживання електроенергії зросло на 3,7% у порівнянні з ранковими показниками в середу. Енергетики пояснюють це утриманням спекотної погоди на всій території України, що спонукає споживачів до активного використання кондиціонерів.
В Укренерго просять громадян перенести активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00. Також потрібно споживати електроенергію ощадливо у вечірні години – з 18:00 до 22:00. Не варто вмикати у цей час кілька потужних електроприладів одночасно.
Нагадаємо, сьогодні вночі рашисти запустили по Україні одну балістичну ракету і 90 дронів різних типів. Підрозділи ППО знищили більшість ворожих цілей, але не обійшлося без влучань.
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp






