Після атак дронів у тимчасово окупованому Криму впроваджуватимуть графіки відключення світла і скорочуватимуть залізничне сполучення з РосієюАтака на Крим: "влада" впроваджує "вимушені заходи"
Внаслідок атак ЗСУ у багатьох містах окупованого півострова почалися проблеми з електропостачанням, також значно обмежили роботу залізничного та інших видів транспорту.
По всьому Криму запроваджено обмеження на подачу електроенергії після ударів українських безпілотників по ключових об'єктах енергосистеми регіону. Також різко скорочується кількість потягів сполученням з Росією. Про це в четвер, 25 червня, пише The Moscow Times та російські ЗМІ. Згідно з виданням, уранці 25 червня глава Севастополя Михайло Развозжаєв повідомив про початок режиму тимчасового обмеження електропостачання. За його даними, розпорядження надійшло від Чорноморського регіонального управління АТ СВ ЄЕС. Розвозжаєв уточнив, що "ці заходи вимушені" та спрямовані на усунення навантаження електричних мереж за межами регіону, щоб уникнути аварій в енергосистемі. Пізніше аналогічне повідомлення опублікували в "Крименерго". Компанія пояснила, що відключення електрики проводитиметься вибірково і за необхідності, доки не буде складено графік відключень. Мешканцям рекомендували знизити навантаження на мережу та утриматися від використання потужної побутової техніки, висловлюючи надію на розуміння ситуації. Також на тимчасово окупованому півострові суттєво скорочується залізничне сполучення з Росією - замість 18 поїздів курсуватимуть лише 7. Про це так званий глава окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов повідомив у Telegram. Як зазначив Аксьонов, відповідне рішення було ухвалене так званим Оперативним штабом. Зокрема, залізнична компанія "Гранд Сервіс Експрес" скорочує кількість поїздів "Таврія", які раніше здійснювали рейси до окупованої території та в зворотному напрямку. Серед маршрутів, які залишаються: - Санкт-Петербург - Севастополь; - Москва - Сімферополь; - Москва - Севастополь; - Адлер - Сімферополь; - Санкт-Петербург - Євпаторія (з причіпною групою Псков - Чудово); - Москва - Сімферополь (з причіпною групою Курськ - Бєлгород); - два додаткових поїзди Москва - Сімферополь, які курсуватимуть не щодня. Усі зазначені поїзди тепер прямуватимуть лише до станції "Керч-Південна" та у зворотному напрямку. Інші сезонні рейси будуть поступово скасовані протягом найближчих двох тижнів. Причини таких обмежень окупаційна влада не пояснила. Як повідомлялося, у ніч на 25 червня безпілотники завдали ударів по Криму. Згідно з джерелами УНІАН, ціллю українських військових стали Таврійська та Балаклавська теплоелектростанції, а також ялтинська електропідстанція. Внаслідок порушень в енергопостачанні постраждали багато міст півострова, включаючи Севастополь, Сімферополь, Керч та Ялту. Деякі населені пункти, такі як Євпаторія та Заозерне, були змушені обмежити подачу води через нестачу електрики, що далося взнаки на роботі водозаборів. Погіршення ситуації з залізничним сполученням та енергопостачанням відбулося на тлі заяв України щодо планів "ізоляції" Криму та збільшення кількості атак на військові та енергетичні об'єкти півострова. У Криму поїзди курсуватимуть лише вдень - Аксьонов
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp





