За останні тижні вартість каністр у магазинах Москви збільшилася на 20-40%У Москві масово скуповують тару для пального
У роздрібних мережах товар практично повністю зник, а придбати його можна лише через онлайн-перепродажі у перекупників.
У Москві з магазинів автотоварів зникли каністри для бензину. Попри офіційні заклики не накопичувати пальне та не використовувати додаткову тару, попит різко зріс, що спричинило дефіцит і спекулятивне зростання цін. Про це повідомляють росЗМІ в середу, 24 червня. Зазначається, що за останні тижні вартість каністр збільшилася на 20-40%. Зокрема, п'ятилітрові ємності подорожчали з приблизно 300 до 500 рублів, а 20-літрові - до близько 4000 рублів. Водночас у роздрібних мережах товар практично повністю зник, а придбати його можна лише через онлайн-перепродажі у перекупників. На тлі дефіциту зросли продажі супутніх товарів - насосів, шлангів, лійок та інших пристроїв для переливу пального. Паралельно працівники автомагазинів повідомляють про ризики фальсифікації пального.
Нагадаємо, у червні в більшості регіонів Росії почався дефіцит бензину через регулярні атаки українських дронів на російські нафтопереробні заводи. Паливна криза дісталася й головного нафтового регіону Росії, в якому видобувається 40% усієї російської нафти - Ханти-Мансійському автономномму окрузі. В РФ запит "як злити бензин" став хітом інтернету - ЗМІ
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp





