Росіяни вдарили по кінотеатру в КонотопіРосіяни вдарили по кінотеатру в Конотопі, четверо поранених
Серед постраждалих у Конотопі - підліток, двоє жінок та чоловік. Одному з поранених відірвало ногу.
Війська РФ атакували двома дронами кінотеатр у центрі Конотопа. Про це повідомив міський голова Артем Семеніхін.
"Один важкопоранений. Перехожий. Відірвало ногу… Ще жінка отримала поранення шиї. Також перехожа", - зазначив він.
Як повідомив очільник Сумської ОВА Олег Григоров, кількість постраждалих внаслідок російської атаки по місту Конотоп Сумської області зросла до чотирьох,
"До чотирьох зросла кількість постраждалих внаслідок ворожого удару по Конотопу. Серед постраждалих - підліток, двоє жінок та чоловік. Усім медики надають необхідну допомогу", - заявив він.
Нагадаємо, війська РФ завдали удару по автозаправній станції на околиці Сум, постраждали троє цивільних.
Також повідомлялся, що РФ вдарила по хлібокомбінату на Сумщині і промпідприємству на Полтавщині.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp








