Дружину прем’єра Іспанії викликали до суду, щоб забрати паспорт через корупційне розслідування
Дружину прем’єр-міністра Іспанії Педро Санчеса, Бегонью Гомес, викликали до суду для вилучення її паспорта у зв’язку з триваючим розслідуванням.
Про це повідомляє El Pais з посиланням на рішення суду, що є у розпорядженні редакції, пише "Європейська правда".
Згідно з документом, суддя Хуан Карлос Пейнадо викликає Бегонью Гомес до суду на 18 годину 24 червня, щоб просити її здати паспорт. Також від неї вимагають розкрити наявність будь-яких інших паспортів, дипломатичних чи громадянина іншої країни, якщо вона має такі.
Окрім того, до суду викликають її радницю Крістіну Альварес.
19 червня суд в Іспанії відкрив нове розслідування проти Бегоньї Гомес у справі про ймовірні посадові зловживання та шахрайство, пов'язане з коштами ЄС.
20 червня їй заборонили виїжджати з країни в рамках підготовки до судового розгляду справи про корупцію та зобов’язали з’являтися у суді двічі на місяць.
У лавах Іспанської соціалістичної робітничої партії Санчеса (PSOE) гостро критикують суддю та наполягають, що дружину прем’єра переслідують несправедливо й упереджено.
Розслідування проти Гомес посилює політичний тиск на Санчеса, який нещодавно вчергове відмовився йти у відставку та оголошувати дострокові вибори наперекір закликам лідера опозиційної Народної партії..
Читайте також: Дружина, брат і друзі під слідством: як корупційні скандали знищують прем'єра Іспанії Санчеса








