Ігор КостюкТренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках
Костюк поділився очікуваннями від початку єврокубкової кампанії та оцінив готовність підопічних до зустрічі з Університатею Клуж.
Головний тренер Динамо Ігор Костюк прокоментував майбутній старт команди в кваліфікації Ліги Європи.
Раніше "біло-синім" випала честь зіграти в першому відбірковому раунді єврокубка з румунською Університатею Клуж.
"Розуміємо, що легких суперників у кваліфікації Ліги Європи не буває, всі команди займають високі місця в чемпіонатах своїх країн. Так, можливо, деякі інші варіанти на папері виглядали простішими, але жереб визначив саме Університатю, і ми з повагою ставимося до цього суперника. Це міцна, добре організована команда з хорошими виконавцями. Водночас, концентруємося передусім на собі. Попереду збір, підготовка, контрольні матчі, наше завдання - підійти до офіційних поєдинків у найкращому стані. Якщо хочеш досягати серйозних результатів у єврокубках, потрібно бути готовим перемагати будь-якого суперника, незалежно від жереба. Тому сприйняли результати жеребкування спокійно і вже готуємося до протистояння. Глобально не будемо змінювати принципи підготовки, бо завжди налаштовуємо команду на максимальні вимоги і високий рівень конкуренції. Водночас, звичайно, будемо детально вивчати суперника, аналізувати його сильні та слабкі сторони і особливості гри", - наводить слова Костюка офіційний сайт Динамо.
Нагадаємо, що раніше Динамо також дізналося потенційного суперника у другому кваліфікаційному раунді Ліги Європи.
Крім того, тренер ЛНЗ оцінив шанси команди після жеребкування Ліги конференцій.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp










