Британський ексміністр збирається змагатись за лідерство у Лейбористській партії
Соратник колишнього міністра охорони здоров'я Великої Британії Веса Стрітінга заявив, що той балотуватиметься на посаду лідера Лейбористської партії після підходу Кіра Стармера.
Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє Sky News.
Раніше з’являлися повідомлення, що Стрітінг може підтримати Енді Бернема, мера Великого Манчестера, який переміг на довиборах минулого тижня, що йому відкрило шлях до участі у змаганні за лідерство у партії.
Соратник Стрітінга заявив Sky News: "Вес балотується, має необхідну підтримку і буде одним із претендентів".
"З розмов із депутатами, що відбулися на вихідних, стало зрозуміло, що багато хто не хоче "коронації", а хоче почути, як кандидати викладають свої позиції, і багато хто з них хоче дізнатися більше про те, що має сказати Вес", – сказав він.
Як відомо, 22 червня прем’єр Британії Кір Стармер оголосив про відставку.
Після цього лідер правопопулістської партії Reform UK Найджел Фарадж висунув вимогу про проведення загальних виборів.
Детальніше про події читайте у матеріалі "ЄвроПравди": Британія може втратити прем’єра: як провал на місцевих виборах штовхає Стармера до відставки.










