В окремих районах Києва зафіксовано перебої зі світломКілька районів Києва залишилися без світла
Електроенергія зникла у Дніпровському, Голосіївському та Дарницькому районах. Через відсутність електропостачання тимчасово призупинено рух фунікулера.
У Києві зранку 22 квітня спостерігаються перебої зі світломв окремих районах міста. Про це повідомляють місцеві пабліки.
Електроенергія зникла у Дніпровському, Голосіївському та Дарницькому районах.
Зазначається, що спочатку світло зникло у лівобережній частині міста. Першими без електроенергії залишилися мешканці Дніпровського району. Трохи згодом до них додалися й жителі сусіднього дарницького району.
Згодом проблеми зі світлом були зафіксовані і на правому березі міста. Так перебої з електропостачанням є у мешканців Голосіївського району.
Також повідомляється, що через відсутність електропостачання тимчасово призупинено рух фунікулера.
Нагадаємо, зранку в понеділок у семи областях України зафіксовано знеструмлення через атаки російських агресорів на об’єкти енергетичної інфраструктури.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp










