В енергетиків додалося роботи після нових обстрілівНазвано області, де складна ситуація зі світлом
Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити всіх знеструмлених абонентів, запевнили в Укренерго.
Зранку в понеділок у семи областях України зафіксовано знеструмлення через атаки російських агресорів на об’єкти енергетичної інфраструктури. Про це повідомило Укренерго 22 червня.
"На ранок найскладнішою є ситуація у Донецькій та Херсонській областях. Там – найбільший обсяг нових знеструмлень через пошкоджене ворогом обладнання. Також після нічних та ранкових обстрілів є знеструмлені споживачі на Сумщині, Харківщині, Миколаївщині, Чернігівщині та Запоріжжі. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи", – йдеться в повідомленні.
Разом з тим споживання електроенергії зросло на 2,2% в порівнянні з попереднім робочим днем – у п’ятницю.
"Причина змін – підвищення температури повітря у більшості областей України, що зумовлює активне використання кондиціонерів споживачами", – пояснили енергетики.
Вони проять громадян перенести активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00.
Нагадаємо, сьогодні вночі росіяни запустили по Україні ракету Іскандер-М і 88 дронів різних типів. Підрозділи ППО знищили більшість ворожих цілей, але не обійшлося і без влучань.
Так, внаслідок удару російського дрона по будинку багатодітної родини у Шосткинському районі Сумської області загинули троє людей, серед яких 13-річний хлопчик. Також є поранені.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp










