Трамп накинувся на NYT за сумніви стосовно "успіхів" війни з Іраном
Ситуація насправді суттєво змінилася, адже іранські військові "закінчилися, а їхній флот зник", запевняє президент США.
Президент США Дональд Трамп звинуватив газету The New York Times (NYT в упередженості через публікацію статті про відсутність результатів війни в Ірані. Про це він написав у своїй соцмережі Truth Social.
"Заголовок у корумпованій і провальній газеті The New York Times: "Що змінилося після майже чотирьох місяців війни? Аналітики кажуть, що майже нічого". Справді?", - йдеться в повідомленні американського лідера.
Він запевняє, що ситуація насправді суттєво змінилася, адже "їхні (іранські – ред.) військові закінчилися, їхній флот зник, їхні військово-повітряні сили зникли, їхні пускові майданчики, ракети, безпілотники та їхнє виробництво майже зникли".
На додачу, "зникли два найвищі ешелони їхнього керівництва", інфляція в країні сягнула 250%, а економіка "зруйнована", "їхнім солдатам не платять", Ормузька протока відкрита, а "нафта ллється", стверджує Трамп.
Натомість американський фондовий ринок і показники зайнятості у США перебувають на рекордно високих рівнях, додав президент.
"Ось що змінилося, ви, корумповані й нечесні боягузи, і ще багато іншого!!!", - резюмував Трамп.

The New York Times у недільній публікації пише, що після майже чотирьох місяців війни між США та Іраном та домовленості про припинення бойових дій аналітики сумніваються в досягненні якихось істотних результатів.
На думку видання, воєнна кампанія хоч і завдала значної шкоди ядерній програмі та військовій інфраструктурі Ірану, ключові загрози не усунуто. Натомість США втратили частину важелів впливу в регіоні.
Ба більше - Іран, попри значні втрати, продемонстрував здатність завдавати ударів у відповідь і використовувати контроль над Ормузькою протокою як важіль впливу. Тому для регіону загрози навіть посилилися.
Як відомо, делегації від США та Ірану вирушили в Швейцарії на переговори щодо угоди про припинення війни.
На тлі цим перемов, президент США Дональд Трамп почав погрожувати та заявив, що Сполучені Штати можуть взяти під контроль Ормузьку протоку, якщо не вдасться досягти домовленостей з Іраном.
Іранське джерело повідомило CNN, що після погроз Трампа переговори між США та Іраном зайшли в глухий кут.
Іран заявив про "прогрес" у переговорах зі США
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp





