Пожежа на нафтобазі в Керчі 21 червняВ Криму вводять жорсткі обмеження
Окупаційна влада Криму вводить "комендантську годину" та закриває паромне сполучення з Росією.
В Криму заборонили проведення будь-яких заходів, обмежили роботу магазинів до 20:00, а транспорту до 21:00, повідомив окупаційний мер Севастополя Михайло Развожаєв.
Загалом, місцева влада вводить низку обмежень:
- Паливо в найближчі дні продавати не будуть.
- В Криму вводиться "комендантська година".
- Пороми не працюватимуть. На курсування суспільного транспорту вводять графіки.
- ТРЦ і супермаркети мають зачинятися о 20:00.
- Вуличне освітлення вмикати не будуть через дефіцит електроенергії.
Раніше соцмережі повідомляли, що на фоні відсутності палива, світла та водопостачання росіяни масово тікають з окупованого Криму. Проте виїхати з півострову наразі не так просто: квитків немає, потяги скасовують, а на Кримськоум мосту - величезний затор.
Стимулу покинути Крим росіянам дали Сили безпілотних систем ЗСУ, які натякнули на удари по Кримському мосту.
"Ні на що не натякаємо, але ми сьогодні вночі, дуже зблизька і з різних ракурсів бачили Кримський міст", - заявили там.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp













