Мы в соціальних мережах

Facebook

Showreel

Video

Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій

01:02:17

    Колишній чемпіон світу в надважкій вазі Олександр Усик пояснив своє рішення піти на такий крок, як відмова від чемпіонських регалій.   Український боксер поспішив запевнити, що відмова від титулів ще не означає кінець шляху. Українець наразі не знає, до якого суперника приведе його рішення битися інакше, без надто зобов’язальних звань, однак він віддає перевагу провести ще щонайменше один бій такий великий, щоб це було гідно усіх його звершень.   А чемпіонські бої він залишив спраглим шукати нагоду проявити себе в надважкій вазі.   І нехай кожен, хто візьметься за цю справу, оцінить усвідомлене рішення українського чемпіона дати новий поштовх розвитку дивізіону, щиро вдячного усім, хто стояв поруч із ним, коли він ішов на ринг перемагати і демонструвати гідну похвали козацьку міць України.   "Я поки що не завершую кар'єру. Попереду як мінімум ще один великий бій. Із ким саме, зараз говорити зарано. Ми розглядаємо різні варіанти. Для мене важливо, щоб це був великий виклик, велика подія і гідні умови, які відповідають тому шляху, який ми пройшли. Коли рішення буде ухвалено, я обов'язково про нього скажу.   Я вже довів у ринзі усе, що хотів довести. Кожен чемпіонський пояс був для мене великою честю. Сьогодні мене цікавлять тільки великі бої, великі події і гідні виклики. Саме тому я свідомо звільнив пояси, щоб надважкий дивізіон жив і розвивався, а інші боксери отримали свій шанс.   Я щиро вдячний усім, хто був поруч зі мною на цьому шляху. Для мене завжди було важливо не тільки перемагати, а й гідно представляти Україну у світі", - дав Усик коментар для 24 Каналу.   Після відмови Усика від титулів Кабаєла офіційно визнали чемпіоном WBC   Новини від  Корреспондент.net  в Telegram і WhatsApp. Підписуйтеся на наші канали  https://t.me/korrespondentnet  і  WhatsApp

На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві

00:23:31

    Українська грація Таїсія Онофрійчук здобула нагороду на Кубку світового виклику з художньої гімнастики, що триває в румунському місті Клуж-Напока.   18-річна українка взяла участь у багатоборстві і виграла срібну медаль із результатом 112.000 балів.   Переможницею в багатоборстві стала Дар’я Варфоломеєв із Німеччини, третє місце у Тахміни Ікромової з Узбекистану.   Ще одна українка, Любов Горащенко, змогла посісти тільки 32-ге місце.   Окрім доволі успішного виступу в багатоборстві, Онофрійчук успішно відобралася в усі чотири фінали в окремих вправах. За виступами українки в цих змаганнях можна буде спостерігати в неділю, 28 червня.   Кубок світового виклику-2026 з художньої гімнастики Багатоборство, фінал   1. Дар’я Варфоломеєв (Німеччина) - 116.950 2. Таїсія Онофрійчук (Україна) - 112.000 3. Тахміна Ікромова (Узбекистан) - 111.450 …   32. Любов Горащенко (Україна) - 95.600   Новини від  Корреспондент.net  в Telegram і WhatsApp. Підписуйтеся на наші канали  https://t.me/korrespondentnet  і  WhatsApp