Фото: x.com/CENTCOMСША заявили про нові удари по цілях Ірану
Cили Центрального командування США завдали додаткових ударів по кількох іранських цілях в суботу, 27 червня.
Американські військові заявили про нові удари по цілях в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці. Про це повідомило Центральне командування США (CENTCOM) у мережі Х
Cили CENTCOM завдали додаткових ударів по кількох цілях в Ірані 27 червня.
"Після вчорашніх ударів США у відповідь на іранську атаку на судно Ever Lovely Ірану було надано можливість дотриматися угоди про припинення вогню, однак він відмовився це зробити, коли його збройні сили запустили безпілотник-камікадзе, який сьогодні вранці о 4:30 за східним часом (11:30 за Києвом – ред.) уразив танкер Kiku", - йдеться в повідомленні.
Танкер під прапором Панами проходив поблизу Ормузької протоки з понад двома мільйонами барелів сирої нафти на борту.
"Сьогодні (в суботу – ред.) сили CENTCOM завдали ударів у відповідь на триваючу агресію Ірану проти торговельного судноплавства. Американські військові літаки атакували іранську військову інфраструктуру спостереження, системи зв'язку, об'єкти протиповітряної оборони, склади безпілотників та засоби мінування", - йдеться в повідомленні.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp










