Президент Литви оцінив роботу прем’єрки, яка подала у відставку
Президент Литви Гітанас Науседа заявив, що оцінив би на сім балів роботу прем’єр-міністерки Інги Ругінене, яка пішла у відставку.
Заяву литовського президента наводить Delfi, повідомляє "Європейська правда".
За його словами, соціал-демократка дуже старалася, щиро працювала та шукала рішення.
"На мій погляд, вона справді дуже старалася, щиро працювала, прагнула відповідати на питання, що виникали, та шукати рішення, зокрема спільно з нашим інститутом. Я б не поставив їй дуже низьку оцінку. Я б, безперечно, оцінив її роботу вище, ніж багато політологів, особливо тих, хто близький до опозиції", – сказав Науседа.
На прохання уточнити, яку саме оцінку він би поставив за роботу Ругінене, президент відповів: "Однозначно більше п’яти – тверда сімка".
Нагадаємо, на початку червня Соціал-демократична партія Литви заявила про рішення припинити співпрацю з ультраправою "Зорею Німану" та почати перемовини із Союзом демократів "В ім’я Литви".
В середині червня оновлена коаліція завершила підготовку коаліційної угоди.
23 червня президент Литви Гітанас Науседа прийняв відставку уряду Інги Ругінене у зв’язку з переформатуванням коаліції.
Детально на цю тему – у статті Литва очищує владу: як з уряду вигнали українофобів та чого тепер чекати Україні.













