У Володимирській області РФ уражено нафтоперекачувальну станцію ВторовоСБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву
Станція Второво є ключовим логістичним вузлом для перекачування нафтопродуктів до експортних портів і внутрішніх споживачів.
Служба безпеки вдруге за червень уразила російську нафтоперекачувальну станцію Второво, яка забезпечує пальним Москву. Про це повідомила пресслужба СБУ в суботу, 27 червня. "Виконуючи поставлені президентом Володимиром Зеленським завдання в межах 40-денної операції впливу на РФ, воїни Альфи СБУ завдали успішних ударів по лінійно-виробничо-диспетчерській станції Второво у Володимирській області РФ", - йдеться в повідомленні.
Ця станція входить до структури Транснефть-Верхняя Волга та є ключовим логістичним вузлом для перекачування світлих нафтопродуктів до експортних портів і внутрішніх споживачів. Через неї здійснюється транспортування дизельного пального до Московського кільцевого нафтопродуктопроводу, а звідти - на великі нафтобази навколо Москви. Також станція забезпечує постачання нафтопродуктів на експорт через порти Балтійського моря. За попередньою інформацією, безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі об'єкта, після чого відбулася детонація. Нагадаємо, попередня атака безпілотників СБУ на російську нафтоперекачувальну станцію Второво відбулася 10 червня.
Як відомо, президент Володимир Зеленський затвердив СБУ 40-денну операцію впливу на Росію з метою спонукання до закінчення війни.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp








