Мы в соціальних мережах

Facebook

Showreel

Video

Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

20:35:40

Служба безпеки, Національна поліція та прокуратура викрили ще чотирьох поплічників ФСБ Росії, які виконували замовні підпали у Кіровоградській та Одеській областях. Про це повідомила пресслужба СБУ у четвер, 25 червня.   Розслідування з'ясувало, що завдання російської спецслужби виконували завербовані ворогом місцеві жителі, які шукали "легкі заробітки" у Тelegram-каналах. В обмін на обіцянки "швидких" підробітків фігуранти погодилися підпалювати авто Сил оборони за допомогою легкозаймистих сумішей.   Так, на Кіровоградщині "по гарячих слідах" викрито злочинну групу, яка на замовлення ФСБ підпалила два пікапи ЗСУ, що проходили техобслуговування після виконання завдань на фронті.   Завдання ворога виконували троє безробітних з Олександрійської громади. Після підпалу машин вони мали виготовити саморобну бомбу, щоб закласти її під залізничні колії для підриву електропоїзда.   В Одеській області затримано мобілізованого, який самовільно залишив військову частину, а згодом почав виконувати замовні підпали. Задокументовано, як він намагався знищити вогнем службовий мультівен українських воїнів на території Дачненської громади та зафіксував загоряння на телефонну камеру для звіту РФ.   Перед цим зловмисник провів дорозвідку навколо військового транспорту, сфотографував його та погодив підпал з куратором від ФСБ.   Наразі затриманим повідомлено про підозру. Зловмисникам загрожує до 10 років тюрми.