В енергетиків додалося роботи після нових атак росіянВідключення світла поширились на вісім областей
Складна ситуація у Сумській області, де зараз є знеструмлення і через обстріли, і через негоду.
Зранку у вівторок у восьми регіонах України зафіксовано нові знеструмленні через російські атаки на об’єкти цивільної енергетичної інфраструктури і негоду. Про це повідомило Укренерго 23 червня.
"Внаслідок російських ударів на ранок є нові знеструмлення у Запорізькій, Дніпропетровській, Сумській, Харківській і Чернігівській областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, тривають аварійно-відновлювальні роботи", – йдеться в повідомленні.
А через складні погодні умови – дощ, сильні пориви вітру – на ранок повністю або частково знеструмлені понад 160 населених пунктів у чотирьох областях – Сумській, Київській, Полтавській та Івано-Франківській. Ремонтні бригади обленерго вже відновлюють пошкоджені лінії електропередачі.
Разом з тим споживання електроенергії зросло на 3,5% у порівнянні з ранковими показниками у понеділок.
"Причина змін – встановлення спекотної погоди на всій території України, що зумовлює активне використання кондиціонерів споживачами", – пояснили енергетики і попроили громадян перенести користування потужними на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 17:00.
Нагадаємо, з вечора понеділка росіяни запустили по Україні 135 дронів різних типів. Підрозділи ППО знешкодили більшість ворожих цілей, але не обійшлося і без влучань.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp








