Євген КочергаКлуб, що залишив УПЛ, оголосив про відхід спортивного директора
Після втрати прописки в УПЛ, ФК "Олександрія" оголосив про відхід спортивного директора Євгена Кочерги. У заяві подякували йому за професіоналізм і внесок у розвиток команди. Раніше з клубом розпрощався Іван Телько. Окрім того, "Олександрія" розпрощалася з двома гравцями та посилила команду футболістом зі Швейцарії.
Клуб, за підсумками сезону втративши прописку в Українській Прем'єр-лізі, розпочав масштабну реструктуризацію.
Після завершення сезону 2025/26 ФК Олександрія залишає вищий дивізіон чемпіонату України.
Зазначається, що днями пресслужба "містян" повідомила про припинення співпраці зі спортивним директором Євгеном Кочергою.
У заяві клубу подякували функціонеру за його внесок у розвиток команди, спортивну стратегію та досягнення, відзначивши його професіоналізм і відданість справі.
Варто нагадати, що в червні 2025 року цю посаду залишив Іван Телько, а його місце зайняв Кочерга, який працював там до теперішнього часу.
Крім того, раніше повідомлялося, що Олександрія розпрощалася з двома гравцями.
Олександрія посилила команду футболістом зі Швейцарії
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp








