У Німеччині через спеку "плавиться" автобан між заходом і сходом
У Німеччині під впливом екстремальних температур зазнало серйозних пошкоджень покриття на автомагістралі A2, що сполучає захід і схід країни через її північну частину.
Про це повідомляє dpa, пише "Європейська правда".
Після кількох днів екстремальної спеки у Німеччині довелося закрити ділянку автомагістралі A2, що сполучає захід і схід країни по вісі від Рурського регіону до Берліна. Це один з найважливіших "транспортних коридорів" Німеччини.
Пошкоджена секція знаходиться в районі міста Цізар в землі Бранденбург та продовжує розширюватися, спричиняючи нові й нові обмеження руху.
Перші проблеми почалися у четвер в районі міста Бург у напрямку Гановера, та біля Цізара у напрямку Берліна. У суботу в поліції констатували, що автомагістраль "продовжує розвалюватися".
Мандрівників спрямовують в об’їзд меншими дорогами, там виникають затори. Поліція закликає водіїв їхати альтернативними шляхами, а тих, хто все ж їде через А2 – бути готовими до годин у заторах і мати з собою запас продуктів, води та важливих для них медикаментів.
У Лейпцигу через спеку зупинили рух трамваїв – внаслідок впливу високих температур на дорожнє покриття багато ділянок трамвайних колій стали непридатними для використання.
Як повідомляли, у суботу в Німеччині заявили про оновлення історичних спекотних рекордів. У землі Саксонія-Ангальт зафіксували понад 41°C, у Берліні повітря прогрілося до 39,2°C, побивши рекорд 2015 року.
Поліція Берліна вдалася до нестандартного застосування водометів – поливаючи з них перехожих, які хотіли охолодитися.










