Мы в соціальних мережах

Facebook

Showreel

Video

Довбик цікавий Бетісу, однак Рома щодо цього має власну думку

21:49:01

    Іспанський футбольний клуб Бетіс виявив щирий інтерес до українського форварда Артема Довбика і навіть мав намір прийняти його до складу своєї команди, однак цього ніяк не може статися, оскільки домовитися з Ромою щодо цього ніяк не вдається.   Про складнощі щодо домовленостей за трансфер  повідомляє RomaPress, посилаючись на дані Corriere dello Sport.   Клуб із Севільї позначив свій інтерес у вигляді оренди 29-річного гравця на один рік, зобов’язуючись згодом викупити його за 15 млн євро. Однак римлян такий варіант не влаштовує, і севільці почули рішуче "ні".   За наявною інформацією, "джаллороссі" прагнуть будь-що продати Довбика. Продаж потрібен для того, щоб мати можливість на вторговані гроші підписати нового форварда. Римський клуб у цьому разі шукає надійного змінника для основного форварда команди Доніелло Малени.   Нагадаємо, що в минулому сезоні Довбик за Рому зіграв у 18 матчах у всіх турнірах, забив три голи і зробив дві гольові передачі.   Рома шукає покупця для Довбика - ЗМІ     Новини від  Корреспондент.net  в Telegram і WhatsApp. Підписуйтеся на наші канали  https://t.me/korrespondentnet  і  WhatsApp

Житомирське Полісся представило нового гравця команди

21:14:04

    Полісся здійснило трансфер Леандро Андраде, вінгера, який належав азербайджанському клубу Карабах.   Пресслужба "вовків" підтверджує перехід 26-річного гравця в команду житомирян і вказує на те, що футболіст, окрім громадянства Кабо-Верде, є громадянином Португалії.   Трансфер здійснено на повноправній основі і передбачає контракт строком дії до кінця червня 2029 року.   Про фінансові аспекти співпраці згадок на сайті клубу немає. Однак дані Transfermarkt свідчать про те, що перехід Андраде коштував житомирянам 3 млн євро.   Вінгеру житомирська команда довірила номер 11.   Андраде числився у складі Карабаху від січня 2022 року. За час перебування в розташуванні команди гравець зіграв у 213 матчах, забив 60 голів і зробив 61 гольову передачу. Чотири рази з Карабахом здобував чемпіонство, а двічі ставав володарем Кубка Азербайджану.   Андраде - гравець із досвідом виступів у групових раундах і відбіркових етапах Ліги чемпіонів, Ліги Європи і Ліги конференцій. З 2022 року брав участь в іграх збірної Кабо-Верде, зіграв з ними сім матчів, а також перебував у складі збірної під час проведення Кубка африканських націй. На чемпіонат світу-2026 його в команду не взяли.   Вінгер Динамо після оренди залишається в Поліссі     Новини від  Корреспондент.net  в Telegram і WhatsApp. Підписуйтеся на наші канали  https://t.me/korrespondentnet  і  WhatsApp

Лапін прокоментував відмову Усика від поясів, пославшись на перспективу

20:03:40

    Сергій Лапін, директор команди колишнього чемпіона світу у надважкій вазі Олександра Усика, назвав причини, які спонукали українського боксера відмовитися від титулів WBC, WBA та IBF.   Рішення Усика, як стверджує його директор, ґрунтується на бажанні боксера надати можливість іншим битися за чемпіонські пояси надважкого дивізіону.   Усик, як каже Лапін, мав власний замір. Адже відмова українця від титулів дає безпосередню можливість його екссупернику Ентоні Джошуа зібрати чемпіонські пояси. Тим паче, що тепер це вже не конкурент Усика, а член його команди.   "Як спортивний директор Усика, можу сказати, що це рішення було прийняте з думками про майбутнє суперважкої ваги. Олександр звільнив титули санкціонуючих організацій, щоб дати Ентоні Джошуа можливість поборотися за них і знову їх об'єднати.   Щодо самого Олександра, то його метою завжди було завершити свою легендарну кар'єру фінальними боями в США, де він хоче написати останній розділ своєї боксерської спадщини", - цитує  Лапіна ESPN.   Лапін водночас наголосив, що пояс The Ring Усик зберіг за собою.   Президент WBC подумав, що замість Усика від титулів відмовився ШІ   Новини від  Корреспондент.net  в Telegram і WhatsApp. Підписуйтеся на наші канали  https://t.me/korrespondentnet  і  WhatsApp

Україна повернула з полону Росії сімох цивільних

14:55:44

Додому повернулися семеро цивільних громадян України, які роками незаконно утримувались у неволі в Росії. Про це повідомив уповноважений Верховної Ради із прав людини Дмитро Лубінець в Facebook у суботу, 27 червня.   За словами омбудсмена, це результат його прямої гуманітарної роботи з російською уповноваженою з прав людини Яною Лантратовою.   "На рідну землю повернулися українці віком від 35 до 66 років. Усіх їх росіяни незаконно затримали у 2022 році під час окупації Маріуполя, Київської, Харківської, Запорізької та Луганської областей. Щодо Київщини - це саме Бучанський район, де окупанти у 2022 році чинили звірства", - підкреслив уповноважений ВР.   Лубінець зауважив, що одного із українців росіяни викрали із власної домівки лише тому, що його сини служать у ЗСУ. Іншого українця - по дорозі на роботу, куди він прямував у день російського вторгнення.   "Серед звільнених також доброволець, який у 2022 році приєднався до бригади Ангели Тайри в Маріуполі. Саме того дня разом із ним була затримана й Тайра, яку нам вдалося повернути додому раніше", - розповів омбудсмен.