Олександр Усик і Маурісіо СулейманПрезидент WBC подумав, що замість Усика від титулів відмовився ШІ
Маурісіо Сулейман не повірив, що Олександр Усик міг піти на такий крок, як цілковита відмова від чемпіонських поясів.
Президент Світової боксерської ради Маурісіо Сулейман розповів, як сприймає рішення колишнього чемпіона у надважкій вазі Олександра Усика відмовитися від усіх своїх чемпіонських поясів. Голова WBC дуже шкодує, що українець вирішив учинити саме таке. Однак життя на цьому не закінчується, і функціонер сподівається, що Усик ще скаже своє вагоме слово і поза боксерським рингом. "Відчув цілковите розчарування, коли з відео, розміщеного в соціальних мережах, я дізнався, що наш іменитий чемпіон надважкої ваги звільняє належний йому титул WBC. Мені навіть здалося, що це творіння штучного інтелекту, виходячи з того, який розвиток нині отримує наше життя. Від себе особисто побажаю Усику великих успіхів не тільки на ринзі, а й у житті, яке не стосується сфери боксу", - написав Сулейман у соцмережі X. Нагадаємо, що до рішення Усика відмовитися від чемпіонських поясів WBC наполягала, щоб українець провів бій із тимчасовим чемпіоном Агітом Кабаєлом. Часом, доколи сторони мали домовитися про бій, був день 30 червня. Кабаєл підібрав слова захоплення вчинком Усика Новини від Корреспондент.net в Telegram і WhatsApp. Підписуйтеся на наші канали https://t.me/korrespondentnet і WhatsApp











