Олександр Усик та Агіт КабаєлКабаєл підібрав слова захоплення вчинком Усика
Тимчасовий чемпіон за версією WBC вже не може вважатися обов’язковим претендентом на бій з Усиком, однак він все одно дякує українцю за те, чим жив бокс, коли в ньому брав участь український боксер як чемпіон.
Тимчасовий чемпіон WBC у надважкій вазі Агіт Кабаєл приділив особливу увагу рішенню Олександра Усика відмовитися від чемпіонських поясів. Нагадаємо, українець тепер вже колишній володар титулів у надважкому дивізіоні. Німецький боксер, якого вважали чи не найпотенційнішим суперником для українського боксера на рингу, написав у себе в Instagram, що він проникся повагою до найкращого з боксерів, і це почуття виходить із глибини серця і є щонайщирішим. "Чи можна відчувати щось інше, крім поваги, до такої неймовірної кар’єри?" - зазначив Кабаєл.
Також тимчасовий чемпіон відзначився своїм коментарем під відеозверненням Усика. Він захопився вчинком Усика і сказав, що варто лише подякувати українському боксеру за все, чим поповнився бокс завдяки українцю, побажавши, щоб подальший шлях Усика був багатий на такі ж звершення. "Справжня легенда - не тільки на рингу, а й поза ним. Дякую тобі за все, що було зроблено для боксу. Прийми щирі побажання усього найкращого, нехай надалі буде тільки так", - написав боксер.
Нагадаємо, що раніше бій Усик-Кабаєл став обов’язковим за рішенням WBC. Передбачався бій між Кабаєлом і Усиком у зв’язку з тим, що, згідно з приписом WBC, український боксер мав вийти на ринг для обов’язкового захисту свого чемпіонського поясу в поєдинку з німецьким надважковаговиком. Новини від Корреспондент.net в Telegram і WhatsApp. Підписуйтеся на наші канали https://t.me/korrespondentnet і WhatsApp









