Справу командира батальйону безпілотних систем скеровано до судуСправу комбата через загибель 19 людей під час шикування передали до суду
Обвинуваченому інкримінують недбале ставлення до військової служби, що спричинило тяжкі наслідки.
До суду направили обвинувальний акт відносно командира батальйону безпілотних систем, якому інкримінують недбале ставлення до військової служби в умовах воєнного стану, що спричинило загибель 19 військовослужбовців під час урочистого шикування. Про це повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора в п'ятницю, 26 червня. Встановлено, що командир батальйону організував урочисті заходи з нагоди річниці створення батальйону та нагородження особового складу всупереч чинним наказам військового командування, які прямо забороняли шикування та масове скупчення особового складу поза укриттями. Навіть після оголошення повітряної тривоги та ракетної небезпеки захід не було припинено, а військовослужбовців не розосередили. Крім того, напередодні у службових чатах поширили інформацію про місце, час проведення заходу, кількість учасників і геолокацію. За даними слідства, ці дані стали відомі РФ та були використані для уточнення цілі ракетного удару.
Обвинувальний акт щодо командира батальйону скеровано до суду. Обвинуваченому інкримінують недбале ставлення до військової служби в умовах воєнного стану, що спричинило тяжкі наслідки. Нагадаємо, 1 листопада 2025 року російська ракета вдарила по місцю урочистого шикування військовослужбовців. Тоді загинули 19 людей. Ще 36 військовослужбовців зазнали поранень.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp





