Ремонтні бригади обленерго відновлюють пошкоджені повітряні лініїАтаковано енергооб'єкти у п'яти областях України
Енергетики просять громадян ощадливо споживати електроенергію у вечірні години – з 18:00 до 22:00.
Зранку в п’ятницю в п’яти регіонах України сталися нові знеструмлення через російські обстріли і негоду. Про це повідомило Укренерго 26 червня.
"Внаслідок російських дронових і ракетних атак – на ранок є нові знеструмлення у Полтавській, Харківській, Херсонській, Запорізькій і Дніпропетровській областях. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи", – йдеться в повідомленні.
А через несприятливі погодні умови – залишаються знеструмленими два населені пункти на Полтавщині. Ремонтні бригади обленерго займаються відновленням пошкоджених повітряних ліній електропередачі.
Разом з тим споживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні зранку воно було на тому ж рівні, що й попереднього дня – у четвер.
Енергетики просять громадян перенести активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00. Також потрібно ощадливо споживати електроенергію у вечірні години – з 18:00 до 22:00. У цей ча не варто вмикати кілька потужних електроприладів одночасно.
Нагадаємо, сьогодні вночі рашисти запустили по Україні сім балістичних ракет і майже 190 дронів різних типів. Підрозділи ППО знищили більшість ворожих цілей, але не обійшлося без влучань.
Росіяни вдарили по промислових об'єктах на Полтавщині, є знеструмлення
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp









