У Держдепі вважають, що Україна почала вигравати війну
Заступник Марко Рубіо заявив, що цієї зими українцям вдалося "змінити динаміку", оскільки тоді вони атакували російську інфраструктуру.
Україні вдалося переломити ситуацію, і зараз вона виграє війну проти Росії. Про це заявив заступник державного секретаря з питань зовнішньої допомоги, гуманітарних питань та свободи віросповідання Джеремі Левін на Українському обіді, який організував у Гданську напередодні URC-2026 фонд Віктора Пінчука.
Він зазначив, що Україна зараз робить багато для того, щоб зафіксувати нову фазу війни та врешті-решт виграти її.
"Станом на зараз ми є у становищі, коли Україна виграє війну на цей момент", - заявив представник Левін.
Він зазначив, що раніше українські військові на полі бою чекали зими, оскільки росіяни у цей час не наступали і брали паузу. Зараз, за його словами, відбувається протилежне: ЗСУ перебувають у наступі, а армія РФ чекає зими.
Разом з тим, Левін підкреслив, що навіть цієї зими українцям вдалося "змінити динаміку", оскільки тоді вони атакували російську інфраструктуру.
"Зараз дуже важливий момент. Україна може продовжувати чинити тиск на полі бою", - наголосив представник Держдепу.
Крім того, Левін нагадав, що США розглядають можливість скасування винятку із санкцій на російську нафту. Він запевнив, що Вашингтон продовжить співпрацю з європейськими партнерами у питанні обмежень.
Раніше ЗМІ писали, що президент США Дональд Трамп був вражений останніми воєнними успіхами України.
Також ЗМІ повідомляли, що в приватній розмові Трамп порадив Зеленському діяти "сміливіше" стосовно Росії. За словами цього ж посадовця, Трамп висловив переконання, що президент Росії Володимир Путін не піддасться без значного тиску.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp








