
LG і Samsung подали до суду на Індію
Причиною позовів стала нова політика індійського уряду, що передбачає мінімальні виплати від корпорацій переробникам електронних відходів.
Південнокорейські компанії LG та Samsung подали позов проти уряду Індії з вимогою скасувати нову політику, що передбачає мінімальні виплати від корпорацій переробникам електронних відходів. Про це повідомляє агентство новин Reuters.
Індія - третій за обсягами переробник електронних відходів у світі після Китаю та США. Однак торік лишень 43% цих відходів були перероблені, а близько 80% сектору становлять неформальні збирачі брухту.
Samsung і LG раніше виступали проти рішення запровадити мінімальну виплату переробникам, пояснюючи це тим, що такий крок значно підвищить їхні витрати.
Уряд Індії наполягає, що нові правила необхідні для залучення до галузі більше офіційних гравців та стимулювати інвестиції у переробку. Згідно з новими індійськими правилами, компанії мають сплачувати щонайменше 25 центів США за кожен кілограм електроніки, що підлягає переробці. За оцінками виробників, це майже утричі підвищить їхні витрати і принесе вигоду лише переробникам.
Samsung у своєму позові стверджує, що "регулювання цін саме по собі не сприяє захисту довкілля" і попереджає про "значний фінансовий тягар". У своєму позові Samsung вказала, що зверталася до офісу прем’єра Моді з попередженням: нові тарифи у 5–15 разів перевищують нинішній рівень виплат.
LG у листі до уряду в серпні заявила, що запропоновані ставки є "надто високими і мають бути знижені", а ціни варто залишити на розсуд ринку.
Індійський виробник кондиціонерів Blue Star також подав позов, посилаючись на надмірне регуляторне навантаження. У той же час компанія Johnson Controls-Hitachi нещодавно відкликала свій позов без пояснень.
До цього аналогічні позови подали компанії Daikin, індійська Havells та Voltas (входить до Tata Group).
Нагадаємо, санкції США проти Росії вплинули на постачання її нафти, тому Indian Oil Corporation зайнялася пошуком альтернатив, повідомив голова ради директорів найбільшої нафтопереробної компанії Індії Арвіндер Сінгх Сахні.
Інвестори масово продають акції індійських компаній
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp