З Пентагону на тлі потрясінь останніх тижнів звільняється високопосадовець
Колишній речник Пентагону Джон Улліот заявив у середу ввечері, що подасть у відставку наприкінці тижня.
Про це стало відомо виданню Politico, пише "Європейська правда".
Заява Улліота з'явилася невдовзі після того, як Пентагон відправив трьох своїх високопосадовців в адміністративну відпустку у зв'язку з розслідуванням витоку інформації.
Протягом останніх тижнів Пентагон також зіткнувся з перевіркою через те, що головний редактор The Atlantic був ненавмисно доданий до чату групи в Signal, яка планувала удари США в Ємені, а також через видалення веб-сторінок Міністерства оборони, які вважалися пов'язаними з різноманітністю, рівністю та інклюзивністю. Улліот захищав видалення цих сторінок.
Улліот обіймав керівні посади в першій адміністрації Трампа і був виконуючим обов'язки помічника міністра оборони зі зв'язків з громадськістю, доки Шон Парнелл не був призначений головним речником Пентагону в лютому і не обійняв цю посаду.
"Я чітко дав зрозуміти міністру Гегсету перед інавгурацією, що я не зацікавлений бути для когось другим номером у зв'язках з громадськістю", – сказав Улліот в інтерв'ю виданню.
Він повідомив, що вони з міністром не змогли дійти згоди щодо іншої посади, яка б йому підходила.
Улліот – ветеран морської піхоти, який обіймав керівну посаду у сфері комунікацій під час передвиборчої кампанії президента Трампа у 2016 році.
За першої адміністрації Трампа він працював помічником міністра у справах з громадськістю та міжурядових зв'язків у Департаменті у справах ветеранів, а пізніше – речником Ради національної безпеки Білого дому.
Нещодавно він обіймав посаду прессекретаря Пентагону, відповідаючи на обурення з приводу видалення Міністерством оборони веб-сторінок, пов'язаних з легендою бейсболу та громадянських прав Джекі Робінсоном.
Нагадаємо, нещодавно адміністрацію Трампа сколихнув скандал, коли радник президента з нацбезпеки Майк Волц і його команда створили цілу низку чатів у Signal для координації своєї роботи з таких питань, як Україна, Китай, Газа, політика на Близькому Сході, Африка і Європа.
Після цього адміністрація Трампа жорстко обмежила коло осіб, які мають доступ до секретного щоденного звіту, яку готує розвідка для президента США.