Мы в соціальних мережах

Facebook

Showreel

Video

Тренер Роми відреагував на переможний гол Довбика

07:01:58

Головний тренер Роми Клаудіо Раньєрі висловився про переможний гол нападника Артема Довбика у матчі 29-го туру Серії А проти Кальярі. Український форвард розпочав поєдинок у стартовому складі та на 62-й хвилині відзначився забитим м'ячем , який став єдиним у цій зустрічі. "Він такий хлопець, якому потрібна прихильність та розуміння. Команда і я забезпечуємо йому це. Я підбадьорюю його, бо нападник живе заради голу, але я сказав йому, що це не все, що має значення. Окрім цього, важливі твій виступ, натхнення та рішучість. Ви можете помилятися, але нападник має бути в потрібному місці у потрібний час, головне - бути там. Я радий за нього, тому що було важливо, що він розкрився і показав таку гру. Він грав для команди і намагався забити", - наводить слова Раньєрі TMW з посиланням на DAZN. Раніше стала відома реакція Мережі на переможний гол Довбика проти Кальярі .

Зеленський і новий прем’єр Канади обговорили посилення тиску на РФ

23:02:09

Президент  Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Канади Марком Карні. Про це повідомила пресслужба глави держави в неділю, 16 березня.   Однією з ключових тем розмови стало посилення тиску на Росію. Канадський премʼєр поділився своїм баченням того, як необхідно збільшити санкції проти Москви. Зокрема, йшлося про тотальні санкції проти тіньового танкерного флоту та банківського сектору.   Зеленський і Карні також обговорили гуманітарний аспект гарантій безпеки для України, який охоплює відновлення нашої держави та підтримку економіки після закінчення війни.   Окрема увага - українській тематиці під час головування Канади у Групі семи. Серед іншого, йшлося про результати зустрічі міністрів закордонних справ G7, яка відбулася 12-14 березня в Канаді, та сильне підсумкове комюніке. Президент України та премʼєр-міністр Канади домовилися взаємодіяти в різних форматах і на різних рівнях, щоб зробити співпрацю ще більш предметною та практичною.   Крім того, сторони обговорили розвиток двосторонніх відносин. Канада зацікавлена у військово-промисловій та оборонній співпраці. Глава держави зазначив, що за час цієї війни Україна набула великого досвіду у виробництві засобів РЕБ, далекобійних ракет і дронів та готова до спільного виробництва. Нагадаємо, Канада протягом останнього десятиліття підготувала майже 43 тисячі військовослужбовців Збройних сил України . Канада  виділила Україні військової допомоги на 440 млн  канадських доларів (понад 300 млн доларів США). Половина суми призначена на закупівлю боєприпасів. Решта грошей піде на виготовлення безпілотників, а також на зимове спорядження бійців.

Зеленський пообіцяв "активізувати" дипломатію

22:43:47

Продовження війни російською стороною після американської пропозиції щодо тиші на фронті вказує на те, що ця війна потрібна лише РФ. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні в неділю, 16 березня.   "Після перемовин у Джидді й появи на столі американської пропозиції щодо тиші на фронті Росія вкрала ще майже тиждень - тиждень війни, яка потрібна тільки Росії. Ми зробимо все, щоб ще більше активізувати дипломатію. Зробимо все, щоб дипломатія була результативною", - сказав глава держави. За його словами, Київ працює над конкретною системою гарантій безпеки для України.   "Цього тижня була зустріч військових представників у Франції, готується зустріч у Британії. Перші кроки щодо гарантій безпеки - здійснюються", - додав президент.

Хусити у відповідь на атаку США обстріляли авіаносець

21:54:19

Хусити атакували американський авіаносець Harry S Truman у Червоному морі. Про це повідомляє  Al Jazeera в неділю, 16 березня.   Військовий представник угруповання Яхья Сарі заявив, що це відповідь на бомбардування Ємену США 15 березня.   За його словами, хусити провели "успішну операцію", спрямувавши на авіаносець 18 балістичних і крилатих ракет та безпілотник. Це стало відповіддю на понад 170 повітряних атак США на різні райони Ємену.   Нагадаємо, 15 березня президент США Дональд Трамп наказав збройним силам США  завдати ударів по єменських хуситах  і особисто спостерігав за атакою.   За даними ЗМІ, американські війська вразили радари, системи ППО, а також ракетні та дронові комплекси з метою відкрити міжнародні судноплавні шляхи в Червоному морі, які хусити протягом місяців блокували своїми атаками.   Внаслідок авіаударів по Ємену загинула щонайменше 31 людина . Трамп також звернувся до Ірану, закликавши негайно припинити підтримку хуситів.

В Укренерго зробили заяву щодо відключення світла

21:33:03

У понеділок, 17 березня, в Україні будуть застосовуватися графіки відключення електроенергії, які торкнуться промисловості та бізнесу. Про це повідомила пресслужба Укренерго.   "У зв’язку зі складною ситуацією в енергосистемі завтра, 17 березня, будуть застосовуватись обмеження потужності для промисловості та бізнесу", - йдеться в повідомленні.   Час застосування обмежень: 06:00 - 20:00 Причина запровадження обмежень - наслідки російських атак на енергооб’єкти.   Водночас відключення побутових споживачів не прогнозується. Разом з тим Укренерго зазначило, що ситуація в енергосистемі може змінитись.  Нагадаємо, 7 березня росіяни атакували ракетами і дронами  енергооб’єкти одразу в кількох областях України . В результаті були спричинені знеструмлення. В Укренерго пояснили аварійні відключення світла

Румунська депутатка написала листа Путіну: зазіхає на території України

21:21:36

Лідерка партії SOS Romania Діана Шошоаке, яку не допустили до першого туру виборів президента Румунії, написала листа російському правителю Володимиру Путіну, у якому заявила, що хоче "повернути" нібито румунські території, які належать Україні. Про це повідомляє Digi24.   Приводом для листа стало рішення Центральної виборчої комісії Румунії вдруге не допустити її до виборів президента через її антиконституційні заяви.   Шошоаке вважає, що насправді це повʼязано з її неодноразовими закликами налагодити "добрі відносини" з Росією, а в Румунії насправді встановилась "справжня диктатура".   "Ми маємо румунські території, незаконно утримувані Україною через несправедливий пакт Ріббентропа-Молотова, який був денонсований, і саме тому ми маємо право захищати румунів на тих територіях, які ми хочемо повернути", - йдеться у листі лідерки SOS Romania.   У звʼязку з цим Шошоаке просить Путіна "врахувати цю її вимогу" у переговорах, які відбуваються щодо миру в Україні.   Діана Шошоаке відома численними скандальними заявами та вчинками. Так, у 2023 році Шошоаке подала законопроект, що пропонував розірвати договір про добросусідство і співробітництво Румунії та України. Вона закликала "приєднати історичні території" , а саме Північну Буковину, Герцу, Буджак (Кагул, Болград, Ізмаїл), історичний Марамуреш та острів Зміїний. Кордони України: які території можуть бути повернутими

У Трампа озвучили два плани для України

21:06:06

План США з врегулювання російсько-української війни складається з двох частин: спочатку припинення вогню, після якого мають відбуватися переговори про завершення війни. Про це заявив державний секретар США Марко Рубіо в інтерв'ю CBS News. "План А - припинити вогонь, щоб ми могли перейти до Плану Б, другої фази, яка полягає у тому, аби всі зібралися за столом, можливо, за допомогою човникової дипломатії (через посередника - ред.), аби знайти спосіб назавжди покласти край цій війні у такий спосіб, щоб це було довготривало й поважало потреби всіх і так далі", - пояснив він.   За словами Рубіо, ніхто не каже, що друга частина є легкою, але до неї не можна перейти, поки не буде пройдена перша.   "Важко домовитися про міцне завершення війни поки вони стріляють один в одного, і тому президент Трамп хоче припинення вогню. Це те, над чим ми працюємо, припускаючи, що ми зможемо це зробити", - зазначив держсекретар США.   Водночас посадовець визнав, що це буде непросто само по собі. Після переходу до другої фази йтимуть переговори про "щось більш тривале і постійне", додав Рубіо.   "Це буде важко. Це вимагатиме багато важкої роботи, поступок з обох сторін, але це має відбутися. Ця війна не може продовжуватися. Президент чітко дав це зрозуміти, і він робить все можливе, щоб покласти їй край", - підсумував держсекретар США. Нагадаємо, 11 березня за підсумками переговорів із США у Джидді українська сторона  погодилась на негайне 30-денне перемир'я , якщо Росія теж піде на такий крок.

Румунська депутатка у листі до Путіна зазіхає на території України

20:51:39

Лідерка партії SOS Romania Діана Шошоаке, яку не допустили до першого туру виборів президента Румунії, написала лииста російському правителю Володимиру Путіну, у якому заявила, що хоче "повернути" нібито румунські території, які належать Україні. Про це повідомляє Digi24.   Приводом для листа стало рішення Центральної виборчої комісії Румунії вдруге не допустити її до виборів президента через її антиконституційні заяви.   Шошоаке важає, що насправді це повʼязано з її неодноразовими закликами налагодити "добрі відносини" з Росією, а в Румунії насправді встановилась "справжня диктатура".   "Ми маємо румунські території, незаконно утримувані Україною через несправедливий пакт Ріббентропа-Молотова, який був денонсований, і саме тому ми маємо право захищати румунів на тих територіях, які ми хочемо повернути", - йдеться у листі лідерки SOS Romania.   У звʼязку з цим Шошоаке просить Путіна "врахувати цю її вимогу" у переговорах, які відбуваються щодо миру в Україні.   Діана Шошоаке відома численними скандальними заявами та вчинками. Так, у 2023 році Шошоаке подала законопроект, що пропонував розірвати договір про добросусідство і співробітництво Румунії та України. Вона закликала "приєднати історичні території" , а саме Північну Буковину, Герцу, Буджак (Кагул, Болград, Ізмаїл), історичний Марамуреш та острів Зміїний. Кордони України: які території можуть бути повернутими

Румунська депутатка написала листа Путіну: просить території України

20:47:54

Лідерка партії SOS Romania Діана Шошоаке, яку не допустили до першого туру виборів президента Румунії, написала лииста російському правителю Володимиру Путіну, у якому заявила, що хоче "повернути" нібито румунські території, які належать Україні. Про це повідомляє Digi24.   Приводом для листа стало рішення Центральної виборчої комісії Румунії вдруге не допустити її до виборів президента через її антиконституційні заяви.   Шошоаке важає, що насправді це повʼязано з її неодноразовими закликами налагодити "добрі відносини" з Росією, а в Румунії насправді встановилась "справжня диктатура".   "Ми маємо румунські території, незаконно утримувані Україною через несправедливий пакт Ріббентропа-Молотова, який був денонсований, і саме тому ми маємо право захищати румунів на тих територіях, які ми хочемо повернути", - йдеться у листі лідерки SOS Romania.   У звʼязку з цим Шошоаке просить Путіна "врахувати цю її вимогу" у переговорах, які відбуваються щодо миру в Україні.   Діана Шошоаке відома численними скандальними заявами та вчинками. Так, у 2023 році Шошоаке подала законопроект, що пропонував розірвати договір про добросусідство і співробітництво Румунії та України. Вона закликала "приєднати історичні території" , а саме Північну Буковину, Герцу, Буджак (Кагул, Болград, Ізмаїл), історичний Марамуреш та острів Зміїний. Кордони України: які території можуть бути повернутими