Відповідальне енергоспоживання в умовах війни: як вирішують проблему лічильники Sempal?
Їх лічильники рахують показники споживання води, тепла та електроенергії у Верховній Раді, Офісі президента, на ТЕЦ та АЕС, у банках, бізнес-центрах,теплицях, лікарнях та школах, а ще в десятках тисяч багатоквартирних житлових будинків України та за кордоном.
В умовах війни питання відповідального енергоспоживання набуло першочергового значення. Українська компанія Sempal знає про це все, адже має більш ніж 30-річний досвід розробки та промислового виробництва енергоощадного обладнання: високоточних надійних ультразвукових лічильників витрати води, електроенергії і тепла, контролерів, регуляторів температури, індивідуальних теплових пунктів.
Одним з прикладів економії енергоспоживання став великий проєкт установки теплолічильників Sempal на 762 багатоквартирних житлових будинках Шевченківського району м. Києва.
В результаті десятки тисяч мешканців заплатили за один опалювальний сезон в середньому на 23% менше, ніж до установки теплолічильників. І таких прикладів економії енергоспоживання завдяки обладнанню Sempal безліч не лише на житлових, а й на промислових об’єктах.
Виробнича база Sempal знаходиться в Черкасах. Наразі компанія працює над отриманням європейських сертифікатів якості своєї продукції для можливості розширення експортних поставок за кордон.
За її словами, з початку війни вартість залучення фінансування на розвиток бізнесу в Україні зросла. Крім того, через великі замовлення для забезпечення поставок об’єктам критичної інфраструктури часто доводилося швидко залучати гроші на закупівлю обладнання.
У вирішенні цієї проблеми допомогла співпраця з постачальниками через платформу eDilo. Так вдалося закупити обладнання в розсрочку під нижчий відсоток, ніж у банку.
За словами комерційної директорки Sempal, зараз компанія забезпечує лічильниками відновлені після руйнування школи та лікарні на Донеччині, також поставляла лічильники для ТЕЦ на Сумщині, має проекти з рядом українських компаній у сфері сільського господарства та нерухомості.
Зі зростанням тарифів на енергоносії компанія очікує зростання попиту на свою продукцію, адже точне обчислення витрат електроенергії, води та тепла гарантує оптимальну собівартость продукції в будь-якій галузі, а також зменшує фінансове навантаження на бізнес та всіх українців.
eDilo – інноваційний сервіс факторингу для бізнесу, який розвиває фінансова компанія Activitis за підтримки Проєкту USAID "Інвестиції для стійкості бізнесу" (IBR). Платформа спрощує процес укладення угод і пропонує бізнесам можливість ефективно управляти витратами шляхом оплати товарів і послуг частинами або з відтермінуванням.
При цьому вони отримають кешбеки (до 12% від від суми B2B угоди), що робить укладання угод на платформі eDilo ще привабливішим. Компанії-продавці отримують на платформі eDilo доступ до факторингових послуг за доступною ціною, адже програма співфінансування Проєкту та Activitis передбачає компенсацію комісії за такі послуги.