Українська бронетехніка: Відкриті дані про підприємства ОПК можуть їх знищити
Українські виробники зброї та військової техніки неодноразово зверталися до різних державних органів та служб щодо вирішення проблеми закриття даних про підприємства оборонки, але на даний момент питання не вирішено.
Відкритий доступ до даних про оборонні підприємства може призвести до їх фізичного знищення. Також це не сприятиме діяльності в Україні західних компаній, бо інвестувати в відкриті локації дуже ризиковано. Таку точку зору озвучив генеральний директор ТОВ Українська бронетехніка Владислав Бельбас в інтерв’ю для Суспільне.Новини.
"Закриття даних про підприємства оборонки – це дуже складне питання, для вирішення якого потрібен комплексний підхід. Ми, як демократія, маємо доволі відкриту звітність, і це, насправді, важливо. Ми розуміємо, що закриття реєстрів може призвести до зниження громадського контролю за процесами, які відбуваються в оборонній галузі. Але фізичне знищення оборонних підприємств буде мати вкрай негативні наслідки для фронту", – сказав Бельбас.
За його словами, українські виробники зброї та військової техніки неодноразово зверталися до різноманітних державних органів та служб щодо вирішення проблеми закриття даних про підприємства оборонного сектору, але на даний момент питання не вирішено.
Раніше повідомлялося, що Українська бронетехніка створила десятки секретних майданчиків по всій країні, де виробляє різноманітну зброю. Компанія за два роки повномасштабної війни з РФ наростила виробництво в десятки разів.
Також в Українській бронетехніці заявили про ознаки диверсії проти ОПК, що може призвести до зупинки виробництва техніки та боєприпасів.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp