Мы в соціальних мережах

Facebook

Showreel

Video

Тищенко розбив два телефони під час оголошення підозри - прокурор

18:23:43

Народний депутат Микола Тищенко розбив два своїх телефони під час вручення йому підозри. Про це заявив прокурор під час судового засідання у Печерському райсуді Києва, передає Укрінформ у вівторок, 25 червня.   Зокрема, він просив долучити до матеріалів справи відео, на якому Тищенко розбиває об стіл свої гаджети.   "Він ударяє телефон об кам’яний стіл. Таким чином, спочатку його псуючи, а потім знищуючи. Спочатку це був один телефон, а потім - інший. Після того, як він один раз вдарив, він його зламав майже навпіл, а потім кидав на підлогу і на стіл", - сказав прокурор.   Він також попросив суд задовольнити клопотання прокуратури про обрання запобіжного заходу депутату та зобов’язати його здати паспорти для виїзду за кордон і не відлучатися з місця проживання без дозволу слідства.   Нагадаємо, сьогодні Тищенку повідомили про підозру за фактом незаконного позбавлення волі колишнього військовослужбовця спецпідрозділу ГУР Kraken у Дніпрі.   За даними ДБР, 20 червня у Дніпрі група осіб за вказівкою депутата позбавила волі ексвійськовослужбовця. Його утримували протягом певного часу та завдали тілесних ушкоджень. Поліція відкрила два кримінальні провадження за фактом нападу на чоловіка.   Наразі в Печерському райсуді столиці розглядається клопотання про обрання Тищенку запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту. На сайті Верховної Ради зареєстровано петицію про позбавлення мандата Тищенка .  Напад на військового у Дніпрі. Підозра Тищенку

Напад на військового у Дніпрі. Підозра Тищенку

17:43:42

  Держбюро розслідувань вручило підозру нардепу Миколі Тищенку. Народний обранець вже неодноразово потрапляв у різноманітні скандали. Його навіть виключили із партії та фракції Слуга народу, від імені якої він і потрапив до парламенту. Тепер йому загрожує до п'яти років позбавлення волі.   Скандал у Дніпрі   20 червня у соцмережах з'явилося відео з Дніпра, на якому люди у військовій формі та балаклавах застосовують силу до 33-річного Дмитра Сина Павлова, колишнього бійця спеціального підрозділу Kraken Головного управління розвідки Міноборони України. Павлов із початком повномасштабного вторгнення добровільно приєднався до ЗСУ, брав участь у боях на Харківщині.   На оприлюднених кадрах видно, як люди у формі підійшли до Павлова, коли той гуляв із дружиною та немовлям. Вони оточили колишнього спецназівця, а коли той встиг передати дитину зі своїх рук жінці, повалили її на землю. На Павлова намагалися надіти наручники та почали бити. Також один із нападників обшукав сумку військового.   У соцмережах припустили, що нападниками могли бути охоронці Миколи Тищенка — за короткий час до інциденту, зафіксованого на відео, між Тищенком з його нібито охороною та Павловим сталася суперечка. Таку саму інформацію повідомив блогер Ігор Лаченков.   Відео нападу на колишнього військового викликало широкий резонанс в українському суспільстві. Блогери, громадські діячі, волонтери, політики закликали розібратися з діями Тищенка.  

Опозиційні проєвропейські партії Грузії домовилися про співпрацю

17:25:14

Шість опозиційних політичних партій Грузії підписали декларацію про спільні дії перед парламентськими виборами, щоб збільшити шанси на зміну влади. Про це пише Politico у вівторок, 25 червня.   Документ підписали у Брюсселі Єдиний національний рух, Лело, Гірчі - більше свободи, Ахалі, Дроа та Стратегія Агмашенебелі. Він залишається відкритим для приєднання.    У декларації зазначається, що її підписанти мають на меті у демократичний спосіб "звільнити країну і повернути рух на шлях швидкої євроінтеграції".    Партії мають намір разом вести кампанію і не конкурувати між собою на виборах, а також сприяти переобранню президентки Саломе Зурабішвілі, яка виступила проти антизахідного розвороту керівної партії Грузинська мрія.    Також у декларації закликають країни Заходу допомогти забезпечити вільні й чесні вибори у Грузії.  Нагадаємо, чергові парламентські вибори відбудуться у Грузії 26 жовтня. Як відомо, 14 травня  парламент Грузії остаточно ухвалив  законопроєкт про прозорість іноземного впливу, який спричинив масові протести.   Повідомлялося, що Європейська комісія може у жовтні  не підтвердити статус кандидата на вступ Грузії в ЄС для країни .