Хакери викрали особисті дані 25 тисяч співробітників BBC - ЗМІ
Інформація співробітників, включаючи імена, адреси та номери національного страхування, була скомпрометована.
Внаслідок масштабної кібератаки, спрямованої на пенсійну систему британського мовникаBBC, було викрадено персональні дані понад 25 тисяч колишніх і нинішніх співробітників. Про це пише The Teelgraph.
Зазначається, що інформація, включаючи імена, адреси та номери національного страхування, була скомпрометована після того, як на початку цього місяця файли, що містили персональні дані, були викрадені з хмарного сервісу зберігання даних.
"Минулого тижня BBC повідомила про це свій пенсійний фонд, а в середу учасники пенсійної програми отримали попередження електронною поштою", - йдеться у публікації.
Як пише видання, наразі невідомо, хто несе відповідальність за злом. Але інсайдери заявили, що це не була атака з використанням програми-вимагача, додавши, що немає жодних доказів того, що дані з'явилися деінде в Інтернеті.
Представник пенсійної системи вартістю 695 млн фунтів стерлінгів, яка є однією з найбільших у Великій Британії і налічує понад 50 тисяч учасників, заявив, що жодні банківські реквізити, адреси електронної пошти, імена користувачів або паролі не були скомпрометовані.
Видання пише, що хоча учасникам не було запропоновано вжити якихось конкретних заходів, їх закликали залишатися "пильними щодо будь-якої активності, яка здається незвичною".
Як повідомляється, ця атака сталася менш ніж через рік після того, як BBC зазнала кібератаки, організованої російським хакерським угрупуванням Clop.
British Airways і Boots раніше також постраждали від хакерської атаки, яка була спрямована на програмне забезпечення для нарахування заробітної плати Zellis і зачепила до 100 тисяч британських працівників. Торік The Guardian також зазнала окремої атаки з вимогою викупу, яка вивела з ладу її комп'ютерні системи.
Раніше повідомлялося, що хакери зламали базу з особистими даними військовослужбовців та співробітників Міністерства оборони Великої Британії.
Нагадаємо, естонські урядові установи зазнали наймасштабнішої хвилі DDoS-атак за всю історії країни. Однак завдяки швидким діям вплив атаки на функціонування установ був незначним.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp