![](/media/19ddbb4ed79d436180725e1ac18d5c4b.jpg)
На Хмельниччині посилили заходи безпеки
Влада Хмельницької області розширила перелік того, що мають право оглядати у цивільних громадян.
У Хмельницькій області у громадян перевірятимуть документи, речі, транспортні засоби та службові приміщення. Про це йдеться у спільному наказі начальника Хмельницької ОВА Сергія Тюріна та начальника Хмельницького обласного ТЦК і СП Володимира Корпача. "На час дії правового режиму воєнного стану на території України запровадити перевірку документів в осіб, огляду речей, транспортних засобів, службових приміщень на території Хмельницької області", - зазначається у документі. Це вже третя редакція спільного наказу. До цього у лютому 2023 року на Хмельниччині було запроваджено перевірку документів в осіб, а в серпні додали ще огляд речей та транспортних засобів. Нагадаємо, на Київщині припинили діяльність інтернет-спільнот, які у месенджерах допомагали громадянам призовного віку уникати мобілізації, повідомляючи про місця вручення повісток.
Тим часом у ТЦК рекомендують не писати в соцмережах про пересування їхніх працівників.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp