Новини. До 90-х роковин пам’яті жертв Голодомору відкриють виставку з фото Харкова 1933 року
До 90-х роковин пам’яті жертв Голодомору в Національному музеї Голодомору-геноциду відкриють виставку «Leica, що бачила Голодомор».
Уперше в Україні та світі можна буде побачити оригінальний альбом з фотографіями Харкова 1933 року, а також фотоапарат Leica ІІ, на який вони були зроблені. Ці предмети належали австрійському інженерові Александру Вінербергеру і є доказами вчинення злочину, кажуть організатори виставки.

«Незважаючи на зміну назви держави і її очільників, наміри Москви щодо України не змінилися, а непокараний злочин геноциду знайшов своє продовження у сучасній війні: 90 років тому Харків помирав від голоду, а сьогодні – від російських бомб і куль», – коментують у Музеї Голодомору.
Виставка триватиме протягом п’яти днів, з 23 до 27 листопада за адресою вулиця Лаврська, 3.
Експозиція відбудеться за підтримки Мінкульту та креативного партнера проєкту, інформаційної агенції Postmen.
Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів
Національний музей Голодомору-геноциду в Печерському районі Києва почали будувати в 2008 році. У 2010 році для відвідувачів відкрили першу частину закладу – меморіал, а друга частина має бути власне музеєм. Їх будують за проєктом польської архітектурної студії Nizio Design International та української компанії Project Systems LTD. Його мали добудувати в 2022 році, до 90-ї річниці трагедії.
Читайте «Нормальні новини» в телеграмі