Фото: Російські ЗМІ (ілюстративне фото)Дрони зоставили Севастополь повністю без світла
Нічна атака дронів зруйнувала енергетичну інфраструктуру в окупованому Севастополі, через що місто залишилося без світла. Вибухи також чули у Бахчисараї, Керчі та на Ай-Петрі, де розташована радіолокаційна станція. Окупаційна влада закликає населення економити заряд телефонів.
Вибухи, крім Севастополя, чули також у Бахчисараї, Керчі та в районі гори Ай-Петрі, де розташована радіолокаційна станція.
Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, повідомляє моніторинговий Telegram-канал "Крымский ветер"
Серія потужних вибухів лунала в Криму протягом всієї ночі, заявили очевидці. Головним об'єктом ураження стала Балаклавська ТЕС у Севастополі - одна з ключових електростанцій півострова.
"У результаті атаки ворога на нашу енергетичну інфраструктуру місто тимчасово зосталося без електропостачання... Нас не залякати відсутністю світла. Ми переживали й не таке, вистоїмо й тепер", - стверджує Развожаєв.
Масштаби пошкоджень на Балаклійській ТЕС встановлюються.
Представник окупаційної влади спробував заспокоїти населення, проте все ж закликав економити заряд батарей телефонів.
Крім Севастополя, цієї ночі вибухи чули також у Бахчисараї, Керчі та в районі гори Ай-Петрі, де розташована радіолокаційна станція (РЛС) радіотехнічного батальйону Повітряно-космічних сил РФ.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp










