TechCrunch міг закрити європейську команду — що відомо
Схоже, що TechCrunch закрив європейську команду після того, як Yahoo продала свій новинний портал про технології інвестиційній компанії Regent. Хоча офіційно про закриття не повідомляли, є кілька речей, що вказують на це.
«Якщо ви пропустили: у TechCrunch більше немає європейської редакції», — написала в LinkedIn СЕО PR-агенції San Francisco Agency Реетта Іло, яка співпрацювала з медіа. «На щастя, американська редакція все ще працює, а в Європі ми маємо чудові медіа вищого рівня, які зосереджені на технологіях!»
На сайті TechCrunch відомий британський журналіст Майк Бутчер позначений як колишній позаштатний редактор (Editor-at-large), хоча офіційно у своїх соцмережах він не повідомляв про вихід з компанії.
Окрім Майка весною з TechCrunch також пішли (або були звільнені) й інші працівники з Європи:
- Журналістка Інгрід Лунден — працювала з офісу в Лондоні у редакції з лютого 2012 року по травень 2025 року. У LinkedIn Інгрід написала, що 30 квітня став — останнім днем роботи на TechCrunch, і тепер вона шукає роботу.
- Старша репортерка Наташа Ломас — працювала з вересня 2012 року по квітень 2025 року у Лондоні. У LinkedIn з травня значиться як фрілансерка.
- Старший репортер Пол Соуерс — на сайті йдеться, що у TechCrunch він з 2022, а наразі позначений як колишній працівник. Пол також працював у Лондоні та зосереджувався на британських та європейських стартапах. У LinkedIn зазначив, що також залишив посаду у травні.
«Це все, друзі. Я завершив свій шлях у TechCrunch після трьох чудових років. Це не зовсім той фінал, на який я сподівався, але ніщо не триває вічно», — написав він на своїй сторінці.
Нагадаємо, наприкінці березня стало відомо, що американська компанія Yahoo продала свій новинний портал про технології TechCrunch інвестиційній компанії Regent.
Повідомлялося, що журналісти залишаться й надалі працювати в редакції, тільки переїдуть у новий офіс. А Yahoo збереже «невелику частку компанії», яку саме — не сказали.