У Макарові збудують простір «Амфітеатр відновлення». Ось як він виглядатиме
У Макарові на Київщині почали будівництво простору «Амфітеатру відновлення».

Простір облаштують на схилі берега річки Здвиж. Проєкт передбачає відкриту круглу сцену на деревʼяній платформі, розраховану на 80 глядачів. Також має бути пірс-платформа для відпочинку, доступ до води, паркування човнів і каяків. Там зроблять пандус і пологі сходи з поручнями.

Вечірнє освітлення мають облаштувати «без надлишкового втручання», а простір інтегрувати в природний ландшафт без шкоди для зеленої зони. Форму платформи створили за мотивами «макарівських лілій», які є символом місцевої набережної, кажуть автори проєкту.

Простір буде відкритий впродовж всього дня: вдень – для прогулянок, а ввечері – для подій, кінопоказів, концертів та громадських ініціатив.

Архітектурну концепцію розробила студія Space Odyssey Architects. Простір створюють в межах соціального проєкту «Наше місце» за ініціативи групи будівельних компаній RDS. Ідею розробляли у співпраці з місцевою громадою.
Макарів – селище Бучанського району Київської області, розташоване на березі річки Здвиж, яке перебувало під російською окупацією 33 дні. Містечко розташоване приблизно в годині їзди від Києва, там живе близько 15 000 людей.
Один із пунктів концепції відновлення Макарова – ревіталізація нині маргіналізованої частини Панського парку зі збереженням природного середовища й історичного контексту. Повернути парк до життя хоче команда проєкту «Наше місце», який ініціювала група дорожньо-будівельних компаній RDS.
Запитали в команди проєкту, чому місцеві мешканці – «експерти повсякденності» й насправді знають, чого хочуть, чому ощадливий дизайн зараз став ще актуальніший і що означає соціальна відповідальність для бізнесу під час повномасштабної війни.