
Toyota відкрила першу фабрику для переробки старих автомобілів
Škoda також оголосила про намір переробляти залишки на виробництві, доєднавшись до проекту SATURNIN з переробки і повторного використання відходів на виробництві.
Японський автовиробник Toyota оголосив про створення Toyota Circular Factory - ініціативи, спрямованої на максимальне використання ресурсів з автомобілів, що вийшли з експлуатації.
Перша фабрика Toyota Circular Factory розпочне роботу у третьому кварталі 2025 року на заводі Toyota в Бернастоні, Велика Британія. Це підприємство стане центром передового досвіду у сфері переробки автомобілів, працюючи паралельно з основним виробництвом Toyota Corolla.
У виробництві Toyota планує заново використовувати використані деталі після перевірки якості, переробляти або утилізуватиакумулятори і колеса та максимально використовувати вторинну сировину, таку як алюміній, сталь, мідь і пластик у виробництві нових автомобілів, замінюючи первинні матеріали.
У майбутньому Toyota Circular Factory планує розширення за межі Великої Британії та впровадження аналогічних операцій по всій Європі. Toyota прагне на 100% зменшити викиди CO2 у всій європейській лінійці своїх автомобілів до 2035року, а до 2040 року - досягти повної вуглецевої нейтральності.
Škoda також оголосила про намір переробляти залишки на виробництві – чеський автовиробник доєднався до проекту SATURNIN, в рамках якого різні автовиробники будуть обмінюватись інформацією про відходи на виробництві та розподілятимуть їх між виробниками менших компонентів. Škoda поставлятиме відходи від від моделей Octavia, Karoq, Kodiaq і Enyaq, а також шукатиме способи повторного використання інших компонентів у співпраці з постачальниками. Автовиробник планує досягти повної вуглецевої нейтральностіна всіх своїх заводах у Чехії та Індії до кінця 2030 року.
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Mercedes-Benz впроваджує людиноподібних роботів на заводі в Берліні.
В ЄС змінили підхід до розрахунку викидів CO₂ для автовиробників
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp