Мы в соціальних мережах

Facebook

Showreel

Video

У Німеччині роботу знайшли 43% українських біженців

14:30:36

Все більше українських біженців мають роботу у Німеччині. Про це свідчать дані Федерального інституту досліджень населення (BiB), повідомляє ntv в понеділок, 24 лютого.   Зазначається, що незважаючи на нещодавнє погіршення ситуації на ринку праці, 43% з них були працевлаштовані в четвертому кварталі 2024 року.   Навесні було працевлаштовано лише 30% українців, а влітку 2022 року - лише 16%.   Все більше шукачів притулку, які раніше не могли працювати через відвідування мовних курсів, тепер виходять на ринок праці.   Ключовою проблемою залишається рівень володіння німецькою мовою. Лише 27% з українських біженців отримали сертифікат, що підтверджує знання мови на рівні В2, необхідному для багатьох професій.   Нагадаємо, в листопаді 2024 року у Німеччині кількість працевлаштованих громадян України досягла 296 000 осіб . У Нідерландах 59% українських біженців вже мають роботу.  Найчастіше працевлаштовувалися українці віком від 25 до 45 років. 

Паркер назвав двох бажаних суперників після перемоги над Баколе

14:15:26

Тимчасовий чемпіон світу за версією WBO в надважкій вазі Джозеф Паркер заявив, що хоче битися за повноцінний титул. Новозеландець після перемоги над Мартіном Баколе бажає провести бій проти чемпіона WBA, WBO і WBC Олександра Усика або проти володаря титулу IBF Даніеля Дюбуа. "Далі я хочу бій за чемпіонський титул. Було б приголомшливо побитися з Усиком або Дюбуа. Перш за все, ми візьмемо паузу, і я вирушу додому, щоб побачитися з сім'єю. Я цього не контролюю. Я можу лише розглядати те, що здатен контролювати. Якщо наступним буде титульний бій, то це чудово", - сказав Паркер для Seconds Out . Паркер переміг Баколе технічним нокаутом у другому раунді в головній події вечора боксу в Саудівській Аравії. Раніше тренер Паркера назвав причину, чому Джозеф переможе Усика .

Названо кількість загиблих цивільних у Києві за час війни

13:58:04

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, із 24 лютого 2022 року, в Києві загинуло понад 200 цивільних жителів, серед них - 11 дітей. Про це повідомив міський голова Віталій Кличко в Telegram.   За його словами, сумарно повітряна тривога пролунала 1539 разів. За цей час було пошкоджено 1239 житлових будинків, а також 194 заклади освіти, 41 заклад охорони здоров'я, 17 - соціальної сфери.   Протягом трьох років внаслідок російських обстрілів у столиці загинуло 210 цивільних людей, серед них - 11 дітей. Метро, як укриття, під час повітряних тривог у місті приймало одночасно близько 70 тисяч киян.   Київська служба порятунку здійснила 220 виїздів на ліквідацію наслідків ракетних обстрілів у столиці. На місця ракетних та дронових атак бригади "швидкої" здійснили 2729 виїздів. Надали допомогу 1324 постраждалим, зокрема 101 дитині.   На сьогодні в Києві зареєстровані майже 422,7 тисяч внутрішньо переміщених осіб, серед яких - близько 68 тисяч дітей.    За час війни у столиці висадили близько 22,5 тисяч дерев. У Києві одружились 49 783 пар, розлучились - 6705. Народились 57 606 немовлят: 29 633 хлопчики та 27 973 дівчинки. Серед новонароджених - 1021 двійня та 8 трієнь. Нагадаємо,  кожна п’ята дитина в Україні втратила близького родича чи друга з початку повномасштабної агресії Росії три роки тому.  Кияни спокусилися на уламки шахеда

ЄС витрачає нанафту та газ з РФ більше, ніж на допомогу Україні - звіт

13:27:43

Європейський Союз витратив більше грошей на російські газ та нафту, ніж на фінансову допомогу Україні. Про це йдеться у звіті, присвяченому третій річниці повномасштабного вторгнення, підготованого Центром досліджень енергетики та чистого повітря (Crea), повідомляє The Guardian у понеділок, 24 лютого.   На третій рік війни ЄС купив російської нафти і газу на 21,9 млрд євро. Ця сума на одну шосту перевищує 18,7 млрд євро, які ЄС виділив Україні як фінансову допомогу в 2024 році.   У календарному 2024 році ЄС витратив на імпорт російського викопного палива на 39% більше, ніж виділив для України. Зазначається, що цифра допомоги не включає військові та гуманітарні внески.   У звіті зазначається, що Росія заробила 242 млрд євро на світовому експорті викопного палива на третьому році свого повномасштабного вторгнення в Україну, причому доходи з початку війни зараз наближаються до трильйонної цифри, оскільки РФ адаптується до санкцій.   Росія отримує до половини своїх податкових надходжень від нафтогазового сектору і намагається обійти санкції, перевозячи паливо "тіньовим флотом". На ці судна припадає близько третини доходів від експорту викопного палива. Раніше повідомлялося, що  близько 13% газу, який купують країни Європейського Союзу, все ще походить з Росії . Євросоюз за рік заплатив Росії 6,3 млрд євро за газ .