Мы в соціальних мережах

Facebook

Showreel

Video

Загинуло подружжя: стало відомо про жертв ракетного удару по Києву

01:49:32

Під час російської ракетної атаки на Київ 18 січня загинуло подружжя з Вінниччини. Про це повідомила  місцева жителька Соня Голованюк у Facebook.   "Внаслідок російської атаки, загинула молода сімейна пара Олексій та Світлана, які проживали в Хмільнику. У них була чудова сім’я, в якій залишилось двоє неповнолітніх діток - Влад та Анна", - написала вона.   Цю інформацію Суспільному підтвердив голова Хмільницької міської ради Микола Юрчишин. На момент обстрілу 41-річна Світлана та 43-річний Олексій перебували в Шевченківському районі Києва у мікроавтобусі, який загорівся внаслідок падіння уламків. Нагадаємо, зранку 18 січня у Києві прогриміли потужні вибухи на тлі балістичної загрози. Столична влада повідомляла про роботу ППО. У результаті атаки ворога загинули троє людей .

У Києві судитимуть чоловіка, який місяцями труїв цивільну дружину

01:49:33

Справу чоловіка, який місяцями труїв свою співмешканку у Києві, щоб заволодіти її майном, передали до суду. Про це повідомила пресслужба міської прокуратури в понеділок, 20 січня.   "Скеровано до суду обвинувальний акт відносно 67-річного чоловіка за фактом умисного вбивства цивільної дружини та незаконного заволодіння її автомобілем", - йдеться в повідомленні. Встановлено, що 60-річна киянка останній рік свого життя весь час хворіла, а перед смертю жінка фактично була прикута до ліжка - у неї набрякали руки та ноги, випадало волосся, не було сил та апетиту. Всього за рік цілком здорова людина перетворилась на тяжко хвору - двічі перебувала у лікарнях, втім щойно поверталась додому, її самопочуття погіршувалось.   Причиною такого стану жінки лікарі називали токсичний гепатит, однак що викликало раптову хворобу, пояснити не могли. У весь цей час поруч з нею був її цивільний чоловік, з яким вона прожила разом більше 20 років. Згодом експертиза показала, що причиною смерті жінки стала хвороба печінки, викликана отруєнням хімічною речовиною, яку їй підсипали у їжу. Встановлено, що протягом тривалого часу труїв жінку її цивільний чоловік. Після її смерті він забрав усі заощадження померлої та її машину Suzuki, сказавши рідним, що авто згоріло в Ірпені під час окупації.

Трамп поговорить із Путіним. РФ вже має умови

00:45:40

  Під час мітингу напередодні інавгурації обраний президент США Дональд Трамп пообіцяв покласти край війні в Україні та стабілізувати ситуацію на Близькому Сході. Трамп доручив доручив своїм помічникам організувати телефонну розмову з російським диктатором Володимиром Путіним протягом кількох днів після інавгурації, пише CNN із посиланням на джерела.   Особиста зустріч заради України   Під час бесіди, за даними джерел, Трамп збирається обговорити особисту зустріч із Путіним у найближчі місяці у спробі закінчити війну в Україні.   Чиновники з команди обраного президента з національної безпеки почали працювати над телефонною розмовою з Путіним кілька тижнів тому. Поки що неясно, чи було визначено дату розмови.   Пряма розмова з російським диктатором означатиме різкий розрив із підходом Джо Байдена, який майже три роки не розмовляв із Путіним, пише CNN.   У свою чергу, Трамп дивиться на це по-іншому. За словами людини, знайомої з її мисленням, він вважає, що пряма взаємодія з Путіним — це саме те, що потрібно для пошуку рішення, яке покладе край війні.   Залишається незрозумілим, наскільки Трамп планує продовжувати стратегію адміністрації Байдена щодо постачання зброї та розвідданих Києву.   Путін готовий   За кілька годин до інавгурації Трампа Путін провів нараду з постійними членами Радбезу РФ. Згідно з оприлюдненою частиною наради, він привітав Трампа і заявив про готовність вести “рівноправний та взаємоповажний діалог” з його адміністрацією.   А ще диктатор готовий до обговорення мирного врегулювання українського конфлікту. “Найважливіше тут усунути першопричини кризи, про які ми багато разів говорили. Це найголовніше. Що ж до самого врегулювання ситуації, то хочу наголосити: його метою має бути не коротке перемир'я, не якийсь перепочинок для перегрупування сил і переозброєння з метою подальшого продовження конфлікту, а довгостроковий світ на основі поваги до законних інтересів усіх людей усіх народів, які проживають у цьому регіоні”, - сказав Путін.   Офіційний Київ попередив команду Трампа, що примус України до переговорів із країною-агресором Росією до того, як ЗСУ заволодіють ініціативою на полі бою, матиме катастрофічні наслідки, написало британське видання The Telegraph.   За словами помічників президента Володимира Зеленського, якщо не змусити російського диктатора Володимира Путіна “відчути біль” перед потенційними переговорами, це додасть йому сміливості, послабить позиції України та також завдасть удару по репутації та інтересам Заходу.   Більшість чиновників із команд як екс-президента США Джо Байдена, так і Дональда Трампа, кажуть, що російські війська залишаться на українських територіях, які зараз окуповані, пише The New York Times, аналізуючи, як може виглядати потенційна угода між Трампом і російським диктатором щодо Україною.    

Марс та закінчення воєн. Інавгурація Трампа

00:33:38

  Дональд Трамп офіційно обійняв посаду 47-го президента США. У своїй інавгураційній промові Трамп заявив, що незабаром підпише низку указів «історичного характеру».   Мігранти та наркокартелі   Зокрема, Трамп збирається запровадити режим надзвичайного стану на кордоні США та Мексики, оголосити наркокартелі терористичними організаціями, перейменувати Мексиканську затоку на Американську та визнати в США “тільки дві статі — чоловіча та жіноча”.   “Золоте століття Америки починається зараз. Наша країна процвітатиме на заздрість усьому решті світу”, - заявив Трамп.   Він пообіцяв у перший день свого президентства "запустити найбільшу в історії Америки програму депортації".   Трамп може відновити свою політику, відому як “Сидіть у Мексиці”, у зв'язку з якою під час першого терміну близько 70 000 немексиканських прохачів притулку було відправлено назад через кордон у Мексику під час розгляду їхніх справ.   Армія та війни   Трамп пообіцяв побудувати “найсильнішу армію у світі”.   "Сполучені Штати знову будуть вважати себе зростаючою країною, яка збільшує наше багатство, розширює нашу територію, будує наші міста, підвищує наші очікування і несе наш прапор до нових і прекрасних горизонтів", - заявив Трамп.   Серед нових теренів навіть Марс, де Трамп пообіцяв встановити прапор США. Дональд прямо не згадав Україну у своїй промові, але сказав, що США "вимірюватимуть свій успіх не тільки перемогами в битвах, а й війнами, які ми закінчимо, і, що найважливіше, війнами, в які ми ніколи не вступимо". За його словами, його головною спадщиною стане "спадщина миротворця та об'єднувача".   Другий в історії   Інавгурація Трампа – це другий випадок в історії США, коли екс-президент після перерви в один термін знову керуватиме країною. До цього повернутися до Білого дому після паузи та поразки у спробі переобрання вдавалося лише Гроверу Клівленду (президент США у 1885—1889 та 1893 -1897 роках).   Трамп також є найвіковішим новообраним президентом в історії країни (78 років та 220 днів).   Дональд Трамп став першим в історії США президентом, який обійняв посаду в статусі засудженого злочинця. 10 січня суд Нью-Йорка виніс йому вирок, визнавши Трампа винним у справі про фальсифікацію ділових документів, пов'язаних із виплатою порноакторці Стормі Деніелс під час президентської кампанії 2016 року за мовчання про її зв'язок із Трампом. Суд залишив чинним обвинувальний вирок, але не призначив Трампу покарання.