У ФРН розробляється національний план створення бункерів - BILD
План включає різні типи заходів. Також громадян закликатимуть обладнати тимчасові притулки у себе вдома.
У Німеччині розробляється національний план щодо організації бункерів. Федеральне відомство цивільного захисту та допомоги при катастрофах (BKK) та регіональна влада в Німеччині мають намір забезпечити безпеку громадян. План включає різні типи заходів. Про це повідомляє BILD.
Планується скласти перелік усіх доступних будівель та приватних будинків, які могли б забезпечити захист у разі ракетного удару (наприклад, міські адміністрації, станції метро, офісні будівлі). На мобільних пристроях буде відображено найближчий притулок.
Також громадян закликатимуть обладнати тимчасові притулки у себе вдома. Можливі варіанти включають модернізацію підвалів та гаражів для їх використання як бункерів.
Крім того, буде створена додаткова можливість модернізувати приватні будинки по всій країні, щоб вони могли виконувати притулок.
Населення інформуватиметься про заходи самозахисту та отримуватиме допомогу у підготовці до можливих надзвичайних ситуацій.
Як відомо, у Німеччині з 2007 року розпочався поетапний демонтаж бункерів. Передбачалося, що вони не знадобляться. Відомо, що наразі у ФРН є лише 579 громадських сховищ, розрахованих на 480 тисяч осіб.
Заступник голови парламентської фракції ХДС/ХСС Андреа Ліндхольц критикує міністра внутрішніх справ Ненсі Фезер, заявляючи, що та "злочинно нехтує" цією проблемою. Він вимагає, щою країна значно збільшила кількість сховищ у Німеччині. Керівник Федерального відомства цивільного захисту та допомоги при катастрофах (BBK) Ральф Тізлер заявив, що на це знадобиться щонайменше одне покоління.
Нагадаємо, у Бундестазі пропонують набрати до армії більше солдат. Бундесвер потребуватиме до 35 тисяч додаткових солдатів, аби відповідати новим оборонним вимогам НАТО. Про це зяавив голова комітету німецького парламенту з питань оборони Маркус Фабер. Він зауважив, що мають бути створені ще п'ять-шість бойових бригад сухопутних військ на додаток до запланованих десяти, які мають з'явитися у 2031 році.
В Німеччини не виключають, що у найближчі п'ять років у Європі може розпочатися війна, а тому посилюють навчання військових.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp