Мы в соціальних мережах

Facebook

Showreel

Video

FIFA планує розширити вплив VAR

12:43:29

ФІФА планує реформувати використання системи VAR у футболі. Як повідомляє ESPN, посилаючись на П'єрлуїджі Колліну, організація планує розширити повноваження VAR, даючи можливість тренерам просити суддю переглянути той чи інший момент завдяки цій системі. Колліна каже, що у тренерів буде обмежена кількість можливостей на гру, і, якщо суддя не змінить свого рішення після перегляду, то ця можливість "згорить". Колишній італійський арбітр також відзначив, що спершу цю систему введуть в "лігах з меншою кількістю ресурсів", ніж топові чемпіонати. Зазначимо, що аналогічна система працює в хокеї та баскетболі. Також так звані челленджі можна брати в тенісі, але там їх бере сам гравець, а не тренер. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що керівництво УЄФА активно користувалось літаками попри рекомендації для збірних менше літати.

Тридцяти російським авіакомпаніям загрожує банкрутство

11:59:31

Три десятки дрібних і середніх російських авіакомпаній, які забезпечують 26% пасажирських перевезень всередині Росії, можуть збанкрутувати у 2025 році. Про це пишуть російські ЗМІ в середу, 13 листопада.   Серед причин - накопичені борги за лізинг іноземних літаків. Через це російським авіаперевізникам загрожує різке погіршення фінансового становища і відкликання сертифікатів експлуатантів.   Після введення санкцій 2022 року багато хто з них перестали перераховувати лізингові платежі. У 2025 році уряд РФ дозволив списати борги за ними, однак на ці суми буде нараховано податок на прибуток у розмірі 25%. Таке фінансове навантаження може змусити їх закритися. Водночас гроші за лізинг авіаперевізники спрямували на те, аби підтримувати літаки у придатному стані. Адже цей напрямок для них здорожчав через санкції.   Викупити лізингові літаки за кошти Фонду національного добробуту змогли тільки великі авіакомпанії - Аерофлот, Уральські авіалінії і S7 Airlines. У 1 кварталі 2024 року кількість викуплених повітряних суден сягнула 165 із 400, що перебувають в іноземному лізингу. Нагадаємо,  перельоти Росією економкласом від початку 2024 року подорожчали в середньому на 31%. 1 вересня президент Володимир Зеленський ввів санкції РНБО проти колаборантів, а також фірм та людей, які причетні до забезпечення роботи авіаційної інфраструктури Росії .

Чухаджян назвав бажаних суперників після поразки від Енніса

11:55:05

Український боксер Карен Чухаджян висловився про свій програний реванш проти володаря пояса IBF у напівсередній вазі Джарона Енніса та поділився планами на майбутнє. За його словами, він хотів би вийти на чемпіонів інших організацій у дивізіоні. "Енніс - крутий боксер. Ми очікували, що він буде агресивнішим, нам обом було що доводити, і цей поєдинок вийшов видовищним. Сподіваюся, вам сподобалося. Я залишаюся у напівсередній вазі. Ми поговоримо з промоутером та вирішимо. Зараз я хочу відпочити та зустрітися з моєю дитиною. Це мене мотивувало. Я бився не лише за себе, а й за свою сім'ю. Із ким би побився, якщо вибрати будь-кого? Точно вже не Еніс. Будь-який чемпіон: Барріос, Станіоніс, Норман", - сказав Чухаджян у коментарі ESNEWS . Раніше промоутер Енніса похвалив Чухаджяна після поразки .

США передали Україні 83% з обіцяних снарядів та 67% з ППО

10:38:17

США поставили Україні 83% боєприпасів і 67% засобів протиповітряної оборони з обіцяних обсягів у рамках додаткового фінансування, схваленого Конгресом у квітні. Про це повідомив речник Пентагону генерал-майор Пет Райдер на брифінгу 12 листопада.   За його словами, за період із квітня до жовтня 2024 року було використано майже 3,7 млрд доларів на озброєння із запасів Пентагона під час 12 вилучень за програмою PDA (пакет, виділений за президентськими повноваженнями - ред.). Програма передбачає негайну передачу зброї із запасів Пентагону Україні протягом кількох днів або тижнів. В середині жовтня США поставили в Україну 83% боєприпасів, зокрема 155-міліметрові артилерійські снаряди, зенітні ракети GMLR, Patriot, NASAMS, ракети та інші.   Штати також виконали 67% поставок засобів ППО, включно з ракетами Stinger і Hawk, і 60% анонсованої допомоги з ведення вогню, включно з бомбами малого діаметра і 105-міліметровими боєприпасами.   "Одразу після ухвалення додаткового фінансування ми поставили сотні тисяч артилерійських снарядів, тисячі одиниць бронетехніки, тисячі боєприпасів для HIMARS і протитанкової зброї, десятки артилерійських систем, значні спроможності протиповітряної оборони, включно з батареєю Patriot, сотні перехоплювачів і десятки інших систем", - сказав речник Пентагону.   Програма PDA зараз включає 7,1 млрд доларів - це 4,3 млрд доларів на 2024 фінансовий рік плюс 2,8 млрд доларів, які були повернуті, і 2,2 млрд доларів, що залишилися в USAI. США будуть поспішати використовувати наявні кошти для відправки необхідного озброєння на поле бою. Нагадаємо, 1 листопада Пентагон оголосив про новий пакет військової допомоги Україні вартістю 425 млн доларів.