Мы в соціальних мережах

Facebook

Showreel

Video

Зеленський провів нараду щодо ситуації на Одещині

22:16:39

У межах робочої поїздки на Одещину президент Володимир Зеленський провів нараду щодо безпекової ситуації в регіоні. Про це повідомила пресслужба глави держави в неділю, 7 липня.   Начальник Одеської ОВА Олег Кіпер розповів про підготовку до опалювального сезону, захист об’єктів енергетики та підключення плавучих електростанцій, а також доповів про будівництво фортифікаційних споруд у регіоні.   Під час наради обговорили компенсації людям за зруйноване житло, роботу портової інфраструктури та функціонування зернового коридору.   Зеленський також заслухав доповіді про оперативну та криміногенну обстановку.   Начальник Південного регіонального управління Державної прикордонної служби Юрій Петрів розповів про ситуацію на державному кордоні в Одеській області. Нагадаємо, сьогодні Зеленський відвідав Одесу та вшанував військовослужбовців ВМС України . Одесу відвідали міністр оборони Нідерландів Каспар Велдкамп і міністр закордонних справ Нідерландів Рубен Брекельманс, а також новий міністр оборони Британії Джон Хілі.   Зеленський провів зустріч з міністрами та заявив про "хороші деталі" співпраці .

На виборах у Франції перемагають ліві - екзит-пол

21:56:29

  Ліва коаліція Новий народний фронт лідирує у другому турі парламентських виборів у Франції, отримуючи від 172 до 192 місць. Про це свідчать попередні підрахунки інституту Ipsos спільно з групою Talan, повідомляє  Le Monde в неділю, 7 липня.   Президентський блок під назвою Разом може отримає від 150 до 170 місць. Ультраправе Національне об'єднання та його союзники здобувають від 132 до 152 місць. Партія Республіканці отримує від 57 до 67 місць.   Якщо остаточні результати дійсно будуть в цих межах, жодна партія у парламенті не отримає абсолютної більшості, яка дорівнює 289 місць.   Нагадаємо, у першому турі дострокових парламентських виборів у Франції, що відбувся 30 червня,  перемогло ультраправе Національне об'єднання . Ультраправа партія та її союзники випередили Новий народний фронт та політсилу Еммануеля Макрона.   У першому турі обрали 76 депутатів, усього в Національній асамблеї 577 місць, сьогодні обирають решту. Франція - не права: чому там нині обирають "між чумою та холерою"

Британія анонсувала новий пакет військової допомоги Україні

21:37:17

Новий міністр оборони Великої Британії Джон Гілі під час візиту до Одеси анонсував додатковий пакет військової допомоги Україні. Про це повідомила пресслужба британського уряду в неділю, 7 липня. Після зустрічі з президентом Володимиром Зеленським та переговорів з міністром оборони Рустемом Умєровим, Хілі оголосив, що Велика Британія надасть Україні новий пакет підтримки, який включатиме більше артилерійських гармат, чверть мільйона боєприпасів та майже 100 високоточних ракет Brimstone.   "Можливо, в уряді відбулися зміни, але Велика Британія єдина в підтримці України. Як новий міністр оборони, я гарантую, що ми посилимо підтримку з боку Великої Британії, збільшивши поставки життєво необхідної військової допомоги", - заявив Хілі.   Новий пакет включає:  

Зеленський анонсував хороші новини щодо флоту

21:06:32

Одесу відвідали міністр оборони Нідерландів Каспар Велдкамп, міністр закордонних справ Нідерландів Рубен Брекельманс, а також новий міністр оборони Британії Джон Хілі. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у відеозверненні в неділю, 7 липня.   Глава держави поінформував міністрів про ситуацію на полі бою. Президент також заявив, що під час зустрічі, вони заслухали доповідь від командувача ВМС Олексія Неїжпапи.   "Будемо зміцнювати український флот і надалі разом з Британією, разом з Нідерландами - є хороші нові деталі такої нашої співпраці", - наголосив Зеленський.   Президент також повідомив, що він спільно з міністрами Нідерландів і Британії також обговорив зміцнення українського ППО.   "Це наш безумовний пріоритет, і я вдячний за готовність робити наступні кроки - зокрема по F-16", - повідомив Зеленський.