Мы в соціальних мережах

Facebook

Showreel

Video

Путін відзвітував про доходи: 67 мільйонів і три старі автомобілі

19:36:07

Центральна виборча комісія Росії опублікувала декларацію про доходи президента Володимира Путіна, де вказано, що з 2018 року очільник Кремля заробив 67 млн рублів (майже 29 млн гривень). Про це 30 січня повідомляє Meduza.   За шість років, з 2018 по 2022 рік, Путін заробив 67 591 875 рублів (приблизно 28,6 млн гривень - ред.). Це зарплата президента країни-агресора, дохід від вкладів у банках, цінних паперів, а також пенсія, зокрема військова, і продаж майна. У декларації Путіна, як і 2018 року, коли він звітував перед ЦВК минулого разу, зазначено, що він володіє 77-метровою квартирою в Санкт-Петербурзі та одним гаражем площею 18 квадратних метрів там же.   Також не змінився список належних президенту РФ транспортних засобів: два ГАЗ М21, випущених у 1960 і 1965 роках, ВАЗ 2121 2009 року і причіп Скіф1987 року.   У власності Путіна, як і раніше, перебувають 230 акцій банку «Санкт-Петербург» (ціна однієї акції на Мосбіржі становить 280,49 рубля).   Зазначається, що за шість років скоротилася кількість рахунків у банках, зареєстрованих на ім'я Путіна - з 13 до 10. Проте сума накопичень на них зросла майже вчетверо - з 13,8 млн рублів до 54,4 млн (майже 23 млн гривень). За останні 12 років сума накопичень збільшилася майже вдесятеро - у 2012 році Путін повідомляв, що на його рахунках 5,7 млн рублів. Нагадаємо, повноваження Путіна на посаді глави держави закінчуються 7 травня 2024 року. Чергові президентські вибори у Росії заплановані на 15-17 березня. У грудні минулого року  Путін оголосив про рішення піти на вибори .

КНДР зможе забезпечити Росію необхідною зброєю - Буданов

19:17:17

Росія відчуває нестачу артилерійських боєприпасів на війні в Україні, тому має намір домовитися з КНДР про збільшення обсягів постачань зброї. Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов в ефірі телемарафону у вівторок, 30 січня.   Відповідаючи на запитання, про що домовлятиметься президент Росії Володимир Путін під час очікуваного візиту до Північної Кореї, Буданов сказав: "Про збільшення обсягів постачання зброї до РФ насамперед. І поглиблення відносин".   Це, зокрема, стосується співпраці щодо ракетних технологій. "Росія думає що передати КНДР певні ракетні технології це нормально. КНДР за ці технології зрозуміло буде робити багато чого. Там серйозний людський ресурс і оборонні спроможності - вони не порівнянні з можливостями РФ. Вони працюють ефективніше росіян. Тому збільшення постачання артилерійського озброєння - воно точно буде", - зазначив керівник ГУР. За рахунок людського ресурсу та великої кількості підприємств Північна Корея може в повному обсязі забезпечити РФ артилерійським озброєнням, впевнений Буданов. За словами керівника ГУР,  наразі Росія відчуває нестачу артилерійських боєприпасів. Зокрема мова про калібри 152 та 122. Також у РФ зіштовхнулись з нестачею ракет до реактивних систем залпового вогню, таких як Ураган, Смерч та Град. Нагадаємо, у вересні 2023 року лідери РФ і КНДР  Володимир Путін та Кім Чен Ин провели зустріч  на космодромі Восточний. Через деякий час після цього  КНДР почала масово постачати снаряди Росії .

США поновили санкції проти Венесуели

18:27:43

США поновили санкції проти Венесуели, зокрема, у нафтогазовому та золотодобувному секторах. Про це повідомила пресслужба Державного департаменту США у вівторок, 30 січня. Це сталося через утиски режимом Ніколаса Мадуро опозиції й обмеження участі опозиційних кандидатів у президентських виборах.  У Держдепі зазначили, що через відсутність прогресу з боку режиму Мадуро щодо участі всіх кандидатів у президенти у виборах цього року, у тому числі від опозиційної Унітарної платформи, США не продовжуватимуть після 18 квітня тимчасове призупинення санкцій проти Каракаса, яке полегшувало роботу нафтогазового сектору Венесуели.   Крім того, США анулюють ліцензію, яка дозволяла операції за участю Minerven - венесуельської державної золотодобувної компанії. Всім бізнес-агентам США, які співпрацювали з цією компанією, дається два тижні, щоби припинити будь-які транзакції з Minerven. Нагадаємо, у жовтні 2023 року США призупинили дію санкцій щодо нафтогазового сектору Венесуели після того, як уряд країни уклав угоду з опозицією про підготовку до нових президентських виборів.    Вашингтон скасував на шість місяців обмеження на угоди з венесуельськими нафтою та газом. Уряд США також дозволив угоди з венесуельською золотодобувною компанією Minerven. Тиждень тому  у Венесуелі заарештувала 32 особи, включаючи військових та цивільних , за ймовірну участь у змові з метою вбивства президента Ніколаса Мадуро. 

Динамо здобуло впевнену перемогу над командою з Узбекистану

17:59:59

  У вівторок, 30 січня, в рамках товариського матчу Динамо зустрічалося з Пахтакором. Гра завершилася перемогою українського клубу з рахунком 5:1.   У першому таймі кияни змогли вколотити супернику три голи. У свою чергу, підопічні Олександра Шовковського примудрилися водночас пропустити.   Друга половина також була небідною на голи. Динамо ще двічі відзначилося у воротах узбецької команди.   Нагадаємо, у наступному матчі Динамо зіграє проти болгарського Левськи. Гра відбудеться 2 лютого о 16:00 за Києвом.   Динамо - Пахтакор 5:1   Голи : Ванат, 12 пенальті, 35, Беніто, 44, Царенко, 47, Бражко, 82 - Адхамзода, 41   Динамо : Нещерет, Дубінчак, Сирота, Попов, Гусєв, Рамадані, Андрієвський, Шапаренко, Волошин, Беніто, Ванат   Запасні : Бущан, Моргун, Малиш, Дячук, Михавко, Вівчаренко, Бражко, Караваєв, Кабаєв, Діалло, Царенко, Пономаренко   Новини від  Корреспондент.net  в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали  https://t.me/korrespondentnet  та  WhatsApp За матеріалами: iSport.ua

Економіка Росії "перегріта", працює на межі можливостей - експерти

17:51:15

Економіка Росії помітно "перегрівається" і дедалі більше залежить від продовження війни. Про це йдеться в прогнозі Віденського інституту міжнародних економічних досліджень (WIIW), опублікованому у вівторок, 30 січня.   Зазначається, що підживлювана бумом озброєнь російська економіка більше не може продовжувати своє швидке зростання.   "Вона працює на межі своїх можливостей і демонструє дедалі більше ознак перегріву", - йдеться в прогнозі.   За даними WIIW, у 2023 році економіка РФ зросла на 3,5%. Але у зв'язку з високою інфляцією і ключовими банківськими ставками, які були підвищені до 16%, аналітики очікують, що цього року зростання становитиме лише 1,5%.    "Росія все більше залежить від продовження війни. Величезні витрати на неї діють на економіку як наркотик. Звичайно, це також призведе до відповідних симптомів відміни, якщо зменшити дозу препарату або припинити його прийом", - зазначив експерт WIIW по Росії Василь Астров.   За його словами, у 2024 році на озброєння спрямують близько 29% федерального бюджету РФ. Загалом, витрати Росії на оборону зросли до 6% ВВП - це найвищий показник з часів розпаду Радянського Союзу. Високі військові витрати призводять до небезпечного дисбалансу та підривають середньострокові перспективи зростання, не в останню чергу тому, що оборонні компанії часто виграють у конкурентній боротьбі за дефіцитну кваліфіковану робочу силу над цивільними підприємствами. Нагадаємо, інфляція у Росії за підсумками 2023 року склала 7,4% .  Президент Росії Володимир  Путін назвав економіку РФ "номер один" у Європі . За його словами, за паритетом купівельної спроможності росіяни випередили всю Європу, але "на душу населення ще треба старатися".