Finmap залучив 1 млн євро у новому раунді інвестицій
Сервіс обліку грошей для сучасного бізнесу Finmap залучив 1 млн євро у новому раунді інвестицій. Лід-інвестором став американсько-польський венчурний фонд SMOK Ventures.
Про інвестиції
- Лід-інвестор — американсько-польський венчурний фонд SMOK Ventures.
- Також до інвестування долучились чеський інвестиційний фонд Presto Ventures, лід-інвестор у попередньому раунді, інвестиційна компанія Capital Genetics зі Словенії та CEO tbi bank Петр Барон.
- Фінансування буде спрямоване на маркетинг та локалізацію сервісу у країнах експансії — Польщі та Туреччині, посилення присутності в англомовних та іспаномовних країнах та розширення команди.
- На сьогодні понад 2500 бізнесів використовують Finmap для щоденного менеджменту фінансів. За останній рік кількість іноземних клієнтів сервісу збільшилась у 3 рази — з 11% до 36%. Українські підприємці досі становлять вагому кількість клієнтів — 64%.
Пол Брагіель, співзасновник SMOK Ventures та GP фонду, за свою професійну кар’єру інвестував у понад 400 компаній, зокрема в «єдинороги» UBER, Stripe, Niantic, Unity та Zappos. Для фонду це перша інвестиція в український проєкт.
Про Finmap
Finmap заснували у 2019 році серійні підприємці Олександр Соловей та Іван Каунов. На початку 2021 року до команди приєднався Дмитро Дубілет.
Основний продукт Finmap — хмарний сервіс та iOS-застосунок, який допомагає власникам бізнесів просто та зручно вести облік грошей своєї компанії та персональних фінансів підприємців. Власники бізнесу мають можливість бачити в реальному часі, що відбувається в їхньому бізнесі з точки зору грошей, уникати касових розривів та приймати правильні рішення.
У Finmap доступні інтеграції з 2000+ європейськими банками та сервісами PayPal, Wise, Revolut, ApiXDrive, Fondy тощо. А також керувати криптопортфелем. Для українських користувачів доступні інтеграції з Приват Банк, monobank, ПУМБ. У найближчих планах також додавання опції інвойсингу — функції для виставлення рахунків-фактур.
Перші інвестиції Finmap залучив у 2020 році у вигляді державного гранту. Український фонд стартапів (USF) за результатами четвертого PitchDay інвестував у проєкт $50 000. У 2020 та 2021 роках компанія залучила два раунди інвестицій від європейських та ангельських інвесторів.
Finmap після повномасштабного вторгнення
Команда Finmap працює повністю віддалено та налічує 59 спеціалістів. 80% фахівців продовжують перебувати на території України. Проте повномасштабне вторгнення росії в Україну вплинуло й на Finmap. У квітні 2022 року Іван Каунов, співзасновник та Head of Growth компанії, був мобілізований до лав Збройних Сил України як офіцер запасу.
Після отримання поранення деякий час проходив реабілітацію, і згодом повернувся назад до підрозділу авіаційної розвідки, де й перебуває й наразі. Про Івана Каунова та його службу AIN.UA писав окрему історію, яка доступна за посиланням.