«Хвиля’91» запустила виробництво дронів-камікадзе в Україні. Netpeak Group передала 2 млн грн
Благодійна організація «Хвиля’91» та Нацгвардія запустили фабрику з виробництва дронів-камікадзе для Збройних Сил України. Як повідомили в коментарі AIN.UA представники «Хвиля’91», виробництво розташоване безпосередньо в Україні й має створювати по 500 БПЛА на місяць.
Якими будуть українські БПЛА?

Благодійна організація «Хвиля’91» та Національна Гвардія України запустили українську фабрику з виробництва дронів-камікадзе для українського війська. Як повідомило медіа «ШоТам», проект підтримали група ІТ-компаній Netpeak Group та агентство інтернет-маркетингу Netpeak, які загалом передали 2 млн грн.
«Дані дрони, в порівнянні з цивільними, оптимальніше використовувати для ураження цілей ворога завдяки вантажопідйомності до 1,2 кг. При цьому їхня вартість майже в 10 разів менша за дрон типу DJI Mavic 3 і не перевищує 200$. Це стало можливо завдяки нашим азійським партнерам, у яких ми купуємо запчастини за вигідними цінами».
«Хвиля’91» та Нацгвардія створюють FPV-дрони, які мають кращу вантажопідйомність, аніж цивільні аналоги. Збирати їх будуть безпосередньо в Україні, використовуючи при цьому вдосконалені нашими військовими боєприпаси.
«Наші інженери розробили детонатори та системи скиду, а військові піротехніки удосконалили боєприпаси. Завдяки нашим партнерам з Азії, БФ «Хвиля’91» купує запчастини за вигідними цінами, а весь процес зборки відбувається вже безпосередньо в Україні», — розповіли в коментарі AIN.UA представники «Хвиля’91».
Яку кількість дронів будуть виготовляти?

Завдяки інвестиціям Netpeak Group, «Хвиля’91» змогла масштабувати розробку та виробництво за рахунок закупівлі більших партій комплектуючих та обладнання для виготовлення дронів, що дало можливість ефективніше допомагати військовим.
Оскільки пріоритетом благодійного фонду є ефективність, окрім виробництва дронів, «Хвиля’91» ще навчає управляти ними у школі БПЛА. Пройшовши двотижневий курс, військові успішно застосовують їх у боротьбі з ворогом.
«БпЛА розробляються разом з НГУ. БФ «Хвиля’91» безкоштовно передають дрони військовим частинам під документи. Так, як це FPV дрони, керувати ними складніше. Військові перед отриманням дрону мають пройти курс навчання по їх управлінню», — зазначили в благодійній організації.
Загалом, з урахуванням масштабування виробництва та інвестиціям партнерів «Хвиля’91» планує виготовляти по 500 дронів (FPV) на місяць.
Як долучитися до створення дронів-камікадзе?
- Якщо ви бажаєте оплатити створення одного дрону-камікадзе, переходьте за цим посиланням. Вартість БПЛА – 9 тисяч гривень.
- Крім того, ви можете задонатити будь-яку суму на підтримку проєкту «Хвиля’91», переказавши кошти на «Монобанк» (5375 4114 2328 8633), ПриватБанк (5169 3351 0111 9473) або на банку.